ad-dotazy.gif

2. díl – kolik stojí sauna? Luxus na dosah

Na dotykovém ovládání si nastavíte teplotu, z MP3 pustíte oblíbenou relaxační hudbu a lehnete si na lavice s pohodlnými opěrátky z africké vrby abachi, která při dotyku nikdy nepálí. Pak už se necháte jen unášet vlastními myšlenkami při pohledu na noční oblohu promítanou na luxusní cedrové obložení. Máte pocit, že tohle všechno musí stát majlant? Kdepak, luxus v saunách máte s námi na dosah ruky.

detaily

Vy si saunu naplánujete, my ji postavíme

Sauna už dávno není výsadou těch nejbohatších. Můžeme vám ji postavit klidně do paneláku nebo činžáku. Stačí si jen naplánovat, kam, jakou a jak velkou saunu byste chtěli.

detaily

AKCE: Infrakabina GLASSY z výstavy s výraznou slevou

Výstavní vzorek plně funkční infrakabiny GLASSY 1 lze nyní zakoupit s výraznou slevou. K vidění je na našem showroom v Uhříněvsi !!! - PRODÁNO!

detaily
Saunasystem   »  Reference   »  Privátní realizace - Sauny

Privátní realizace - Sauny

Privátní realizace saun a infrasaun od SaunaSystem

Rádi bychom vám zde představili sauny a infrasauny, které naše firma realizovala v soukromých rodinných domech, zahradách a chatách našich klientů.

Taková sauna je vždy navržena a postavena podle designových a tvarových požadavků každého zákazníka a lze ji vybavit šiřokou škálou technologií a příslušenství – jak ostatně můžete vidět u každé konkrétní reference. Sauny lze umístit i do koupelen, sklepů, bazénových hal nebo dokonce i podkrovních prostor. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy tou největší odměnou...

Vyberte si kterou saunu chcete vidět na reálných fotografiích a klikněte na její název. Zobrazí se vám fotogalerie a informace o každé realizaci.

PRIVÁTNÍ REALIZACE:
Sauna EconomySauna NativeSauna GrandSauna ModusSauna AvalonSauna Modern
Infra SaunaVenkovní sauna


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE:

OLOMOUC, RD

Vestavěná luxusní sauna EDGE.
Materiál: obklad speciální dýhované desky ROHOL
Nadstandardní výbava:topidlo BI-O-TEC s výparníkem, liniové podsvícení opěrek zad

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.