ad-dotazy.gif

Proč uvažovat o vestavěné sauně a 4 příklady stavby atypické sauny na míru

Když přemýšlíte o tom, že si domů pořídíte saunu, měli byste vědět, že máte dvě základní možnosti. Buď se vám svými rozměry do plánovaného prostoru přesně hodí nějaká typová sauna, nebo zvolíte saunu na míru. Její největší výhodou je, že její velikost a výbavu si vyberete dle preferencí a peněženky.

detaily

Sauna a ženy: saunování tělu i duši pomáhá, ale pozor na vlasy!

Že má finská sauna léčivé účiny už víme a mnohokrát to potvrdily i výzkumy vědců a lékařů. Saunováním se regeneruje a čistí pleť, uleví se unaveným svalům, zlepší se dýchací obtíže a zbavíme se studených nohou. Dokonce sauna účinně pomáhá i při hubnutí. Ale co sauna z hlediska ženy a její krásy?

detaily

5+1 sauna na míru – inspirujte se našimi aktuálními realizacemi

Plánujete si pořídit saunu na míru a hledáte inspiraci? Máme pro vás několik ukázek saun, které jsme postavili a předali našim zákazníkům v poslední době. Ať už vás zajímá sauna pro jednoho nebo velkorysá prostorná sauna pro více osob ­– jste na správné adrese. Vždyť sauny a infrasauny navrhujeme a stavíme již od roku 2004.

detaily
Saunasystem   »  Reference   »  Privátní realizace - Sauny

Privátní realizace - Sauny

Privátní realizace saun a infrasaun od SaunaSystem

Rádi bychom vám zde představili sauny a infrasauny, které naše firma realizovala v soukromých rodinných domech, zahradách a chatách našich klientů.

Taková sauna je vždy navržena a postavena podle designových a tvarových požadavků každého zákazníka a lze ji vybavit šiřokou škálou technologií a příslušenství – jak ostatně můžete vidět u každé konkrétní reference. Sauny lze umístit i do koupelen, sklepů, bazénových hal nebo dokonce i podkrovních prostor. Spokojenost našich klientů je pro nás vždy tou největší odměnou...

Vyberte si kterou saunu chcete vidět na reálných fotografiích a klikněte na její název. Zobrazí se vám fotogalerie a informace o každé realizaci.

PRIVÁTNÍ REALIZACE:
Sauna EconomySauna NativeSauna GrandSauna ModusSauna AvalonSauna Modern
Infra SaunaVenkovní sauna


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE:

OLOMOUC, RD

Vestavěná luxusní sauna EDGE.
Materiál: obklad speciální dýhované desky ROHOL
Nadstandardní výbava:topidlo BI-O-TEC s výparníkem, liniové podsvícení opěrek zad

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.