SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna Native na terase s výhledem do posázavské přírody

Venkovní sauna Native na terase s výhledem do posázavské přírody

LOKALITA: CZ • Sázava • terasa RD

Velkoryse prosklená rodinná sauna pro lenošení, odpočinek i posílení zdraví. Takové místo si vysnila rodina, jejíž životní prostor nově rozšířila sauna Native. Je schovaná na terase domu a je z ní nádherný výhled na zahradu i nedalekou přírodu v okolí řeky Sázavy. Tady se bude odpočívat, relaxovat i snít přímo báječně, jen koukněte…

Použité materiály:

Vnější obklad sauny z masivního sibiřského modřínu, vnitřní stěny ze skandinávského smrku. Vše zateplené minerální vatou. Lavice, opěrky a interiér ze dřeva africké vrby abachi kombinované s cedrem. Prosklení čiré, sklo bezbarvé 10 mm. Dveře prosklené s magnetickým zavíráním.

Výbava sauny:

Teplo generují saunová kamna EOS Gracil v barvě antracit o výkonu 9 kW. Saunu bez problémů vytopí i během zimních mrazů. Saunové kameny lze polévat. Distribuci tepla v sauně hlídají 2 teplotní čidla a saunová regulace EOS Econ D4, kterou používáme u venkovní sauny nejčastěji.

Hlavní výhody řešení:

Sauna na terase je skvělý kompromis mezi domácí a venkovní saunou. Netrpí tolik nepřízní počasí, je ukrytá před deštěm i sněhem. Přesto má i tato sauna velkoryse zateplené stěny, podlahu i strop, což šetří drahocennou energii. A navíc je jen pár kroků od obývacího pokoje.

 

fotogalerie z realizace

Tato finská sauna na míru v oblíbeném provedení Native má rozměry 235 x 157 a výšku 240 centimetrů. Je velká tak akorát, aby se v ní mohla saunovat celá rodina. 3 lavice široké 50 centimetrů poskytují dostatek pohodlí, opřít se můžete o anatomické opěrky zad ze světlého a tmavého dřeva. Kamna mají bezpečnostní ohrádku, aby se o ně nespálily děti. Nebo i vy. Sauna má vše důležité pro dokonalé a pohodlné saunování. Žádná barevná světla nebo zvukový systém. Přesně tak, jak to majitelé chtěli.

V sauně umístěné na tak krásném a klidném místě na vás nepůsobí jen blahodárné horko. Okolní příroda má čarovnou moc nejen na tělo, ale i na duši. Pozorovat západy slunce z příjemně vytopené sauny se nikdy neomrzí. Sauna se tak postupně stává středobodem celé rodiny, třeba i jen na krátké ohřátí, když přijdete domů ze zimní procházky.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI