Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Domácí infrasauna Glassy – sklo, dřevěná dýha a Vitae

Domácí infrasauna Glassy – sklo, dřevěná dýha a Vitae

LOKALITA: CZ • Tábor • rodinný dům

Realizace infrasauny Glassy v Jižních Čechách nabízí vše, co si představíte pod pojmem luxusní infrasauna. Komfort, prostor, nejlepší infrazářiče na trhu, moderní materiály a pečlivé řemeslné zpracování. Nemáte rádi stísněné saunové kabiny? Prosklené stěny vám dodají klid, a protože jsou bronzově zbarvené, poskytnou i tolik potřebné soukromí.

Použité materiály:

Krása luxusní infrasauny Glassy nejlépe vynikne jako samostatně stojící solitér. Stěny a dveře jsou z bronzového skla 8 mm a mají magnetické zavírání. Zadní stěna a vybavení jsou z dýhovaných desek Saunaboard: akácie a americký ořech.

Výbava sauny:

5x inovované infrazářiče Vitae s okamžitým startem a zářením, které obsahuje všechny existující infračervené složky. Digitální regulace EOS Infratec Premium, LED osvětlení s dálkovým ovladačem, audio s Bluetooth konektivitou.

Hlavní výhody řešení:

Kabina je o malý kousek větší než standardní model Glassy 1, takže poskytuje více prostoru. Prosklené stěny dodají infrasauně šmrnc a rozsvícená září do tmy jako diamant, který umí zahrát kteroukoli vaši oblíbenou písničku z telefonu nebo Hi-Fi aparatury.

 

fotogalerie z realizace

Infrasauna Glassy je na samém vrcholu naší nabídky – takže už v základní výbavě obsahuje vše, co jste si kdy vysnili. To vše na půdorysu 120 x 110 centimetrů. Její krása a jedinečnost vyniká zvláště ve spojení s ušlechtilým dřevem amerického ořechu a akácie. Nejmodernější verze infrazářičů Vitae dodá vašemu tělu přesně tolik blahodárného tepla a energie, kolik si nastavíte na digitálním ovladači. Ovládání infrasauny je přehledné, srozumitelné a jednoduché. Takže ani nebudete muset číst návod.

Infrasauna má jednu obrovskou výhodu – můžete ji v bytě umístit kamkoli. Třeba do obývacího pokoje nebo do ložnice. Nezáleží ani na podlaze: v infrasauně není pára ani vysoká teplota, takže ji lze postavit na koberec i parkety. A když dáte Glassy k oknu, stejně jako náš klient, budete mít, díky jejím proskleným stěnám, skvělý výhled ven do zahrady. A to se odpočívá báječně.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Glassy
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI