SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Elegantní sauna Native, kde svítí přesýpací hodiny i solné cihly ve stěně

Elegantní sauna Native, kde svítí přesýpací hodiny i solné cihly ve stěně

LOKALITA: CZ • Praha 6 • rodinný dům

Elegantní sauna, která v luxusní koupelně z velkoformátových dlaždic nabízí vše, co si klient vysnil. Ušlechtilé dřevo, velkoryse prosklené plochy, hudební systém a solné cihličky. Ty jsou navíc podsvícené, takže je sauna prozářená příjemně nažloutlým světlem, které jemně proniká skrz bronzové sklo i do zbytku koupelny…

Použité materiály:

Obklad sauny z masivních extra širokých palubek africké vrby abachi (šíře od 10 cm). Prosklená čelní stěna z bronzově zbarveného skla, interiér z abachi v kombinaci s cedrovým dřevem.

Výbava sauny:

Saunu klient ovládá prostřednictvím saunové regulace EOS Emotec D, kamna EOS ThermoTec mají výkon 9 kW + saunové kameny s možností polévání. 2 teplotní čidla pro optimální rozložení teploty.

Hlavní výhody řešení:

Mimořádná výbava, na které se nešetřilo – audio systém, LED RGB podsvícení za lavicemi, solné cihly nebo třeba luxusní svítící přesýpací hodiny. To vše dělá z každého saunování opravdový a neobyčejný zážitek.

 

fotogalerie z realizace

Nadčasový design sauny Native má jiskru a neztratí se ani ve vysoce elegantní koupelně. Tato realizace domácí sauny obsahuje snad všechny osvědčené nadstandardy, které nabízíme: barevné LED podsvícení, solný panel, hudební audio systém se skrytými reproduktory a také jednu zvlášnost – svítící přesýpací hodiny Lugaah. Je to detail, ale my takové drobnosti milujeme. A jsme rádi, když to klient cítí stejně.

Sauna má dvě úrovně lavic, takže každý z rodiny si vybere místo, kde se bude cítit nejlépe. Protože teplotní komfort je v sauně nejdůležitější. Rozměry sauny jsou 210 x 196 centimetrů, výška obvyklých 210 centimetrů. Silová jednotka je zde umístěna v prostoru nad saunou a je zakrytá dřevěným obložením.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI