Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Infrasauna Vitae Thermo s výparníkem a stěnou ze solných cihliček

Infrasauna Vitae Thermo s výparníkem a stěnou ze solných cihliček

LOKALITA: CZ • Bučovice • rodinný dům

Infrasauna Vitae Thermo nabízí skvělý poměr cena–výkon a dokáže splnit i ta nejnáročnější přání. A nejlepší důkaz máte před sebou: přidejte ke standardní výbavě výparník, pár cihliček himalájské soli, audio systém a máte doma infrakabinu, která přesahuje všechny ostatní jako špičky himalájských vrcholků…

Použité materiály:

Venkovní i vnitřní obklad z masivního dřeva Thermo abachi, lavice z abachi, stejně jako podlahový rošt a opěrky zad. Čelní stěna infrasauny je prosklená 8 mm sklem bronz.

Výbava sauny:

Prémiové infrazářiče Vitae s okamžitým startem a největšími léčivými účinky, výkon 8x 350 W. Aktivní výparník Infrasteam 200 a stěna ze solných cihel.

Hlavní výhody řešení:

Výparník zvlhčuje vzduch v infrasauně a lze ho využívat i pro aromaterapii. Stačí pár kapek vonné esence. U automatického výparníku se nemusíte starat o doplňování vody.

 

fotogalerie z realizace

Pár prvků nadstandardní výbavy a správně zvolený obklad z thermo abachi dokáží proměnit celkem obyčejnou infrasaunu v zářivý diamant. Takové místo, kde během pár minut doplníte ztracenou energii a budete v klidu odpočívat, vám bude závidět každá návštěva. Světlem prozářené solné cihličky ve spojení s vyšší vlhkostí vzduchu vytváří v infrasauně prostředí, kde se vám příjemně dýchá a přitom se vám dokonale pročistí průdušky. Takovou péči vám žádná komerční sauna z e-shopu nikdy nenabídne…

Infrasauna na míru je plně vestavěná a poskytuje prostor k relaxaci o rozměrech 225 x 128 x 210 centimetrů. Aby bylo každé saunování opravdovým zážitkem, je kabina vybavena audio systémem Dexon s Bluetooth konektivitou a speciálními reproduktory, kterým nevadí zvýšená vlhkost. Infrakabina je určena pro společné saunování dvou osob. Vedle kabiny je úložný prostor určený pro osušky a saunové příslušenství.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Vitae THERMO
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI