SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Abrakadabra infrasauna Grand Vitae – tak snadné to je!

Abrakadabra infrasauna Grand Vitae – tak snadné to je!

LOKALITA: CZ • Olomouc • rodinný dům

V pohádce by to možná bylo o kousek jednodušší, ale ani ve skutečném životě to zase o tolik složitější nebylo. Vždyť stačilo poslat poptávku, vybrat si design infrasauny, my prostor zaměřili, saunu vyrobili, namontovali a – je to! Zákazník jen vyslovil přání, vše ostatní už bylo na nás. A výsledek? Pohádkový!

Použité materiály:

Elegantní design infrasauny Grand Vitae podtrhuje obložení z extra širokých palubek thermo abachi. Lavice i další prvky interiéru jsou ze stejného dřeva, prosklení je čiré, dveře se zavírají na magnet.

Výbava sauny:

Infrazářiče Vitae s kompletním spektrem infrazáření a okamžitým startem (5x 350 W), regulace EOS Infratec Premium. Stropní svítidlo a masivní madlo ze dřeva a kovu.

Hlavní výhody řešení:

Infrasauna na milimetr přesně vyplnila prostor mezi stěnou a masážní vanou. Technologie zářičů Vitae navíc vyzařuje oranžové světlo, což oceníte v měsících, kdy je slunečního svitu nedostatek.

 

fotogalerie z realizace

Dobrý design poznáte tak, že nikde nevyčnívá, ale jako poslední dílek puzzle skládanky vhodně doplní celek. A ten najednou začne dávat smysl. Přesně jako v případě této moderní wellness koupelny, do které si klient objednal naši infrakabinu Grand Vitae. Až teprve s ní je wellness koupelna plnohodnotná. Nejen co se týče funkčnosti, ale i vzhledu. Blahodárné teplo a voda – dva živly, které patří do každého domu.

Infrasauna pro jednu osobu a relaxaci o samotě. Protože jen tak může být člověk sám se sebou. Promyslet si další plány nebo naopak tiše odpočívat a relaxovat. A infrapaprsky se postarají o to, abyste z infrakabiny vyšli jako znovuzrození… Rozměry kabiny jsou 115 x 119 x 210 centimetrů – přesně tak akorát, jak bylo potřeba.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny Grand Vitae
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI