Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní infrasauna Vitae z cedrového dřeva a modřínu

Venkovní infrasauna Vitae z cedrového dřeva a modřínu

LOKALITA: CZ • Benešov • zahrada u RD

S radostí vám představujeme jednu z prvních realizací venkovní infrasauny Vitae. Je určena pro pohodlné saunování 2 osob společně a díky velkorysé izolaci ji lze používat po celý rok. I v těch největších mrazech.

Použité materiály:

Vnější dřevěný obklad ze sibiřského modřínu ošetřeného bezbarvou lazurou Osmo. Uvnitř obložení z červeného cedru. Izolace z minerální vaty ve stěnách, stropu i podlaze. Celoskleněné dveře s magnetickým zavíráním v barvě bronz a síle skla 10 mm.

Výbava sauny:

Prémiové širokospektrální infrazářiče Vitae se světelným efektem: 5x 350W a 2x 300W umístěné pod lavicí. Regulace EOS Infratec Premium umístěná uvnitř sauny pro pohodlné ovládání. Interiér z africké vrby abachi a cedrové doplňky.

Hlavní výhody řešení:

Infrasauna je umístěna na terase jen pár kroků od domu a krytého bazénu. Je určena pro rehabilitaci a pohodlný odpočinek až 2 osob současně. Infrapaprky ze zářičů Vitae pronikají i skrz oblečení, takže není nutné se pokaždé svlékat.

 

fotogalerie z realizace

Promyšlené rozmístění infrazářičů dokonale prohřeje každý kousek unaveného těla. Protože sedět potichu není moc zábavné, nakonfiguroval si klient do kabiny hudební zesilovač PRO D s Bluetooth technologií a 2 speciálními reproduktory. Rozměry kabiny jsou 160 x 120 a výška necelých 230 centimetrů. Pro dva lidi akorát. Zajímavé je, že kdyby se klient rozhodl pořídit si raději finskou saunu pro stejný počet osob, musely by být rozměry kabiny mnohem větší – protože ve finské sauně se leží. Infrasauna je díky tomuto faktu vždy menší. A levnější.

Nenechte se omezovat. Největší výhodou venkovního řešení infrasauny je její okolí. Na vaší zahradě si neužíváte jen příjemné prohřívání infrapaprsky, ale můžete skrz prosklené dveře pozorovat proměny okolní přírody. A ta má přímo čarovnou moc. Navíc ušetříte místo doma. Protože na zahradě ho máte habaděj.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní infrasauny Vitae
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI