Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Podkrovní sauna Native, kde jsme se zapotili i my

Podkrovní sauna Native, kde jsme se zapotili i my

LOKALITA: CZ • Říčany • rodinný dům

Tato sauna byla trochu oříšek. Ale nic takového, na čem bychom si vylámali zuby. Vždyť sauny Native jsou přímo určené k tomu, aby je bylo možné vestavět pod šikmé stropy v podkroví. Takže to bylo jen o něco více měření a řezání než u kterékoli jiné sauny. Ale výsledek stojí za to, koukněte!

Použité materiály:

Vnitřní obklad sauny z osiky, svislá orientace. Venkovní obložení též osika, prosklené plochy z čirého bezpečnostního skla. Interiér ze dřeva africké vrby abachi s cedrovými doplňky.

Výbava sauny:

Saunová kamna Sentiotec 200E o výkonu 8 kW, saunové kameny s možností polévání. Externí digitální regulace EOS Emotec D se snadným ovládáním. LED RGB podsvícení zádových opěrek.

Hlavní výhody řešení:

Sauna do podkroví? Tak to bude sauna na míru. Zkušenost, plánování a pečlivost se při zaměření prostoru vyplatí, protože tak minimalizujeme cenovou náročnost řešení a zbytečné prořezy materiálu.

 

fotogalerie z realizace

Pravdou je, že prostor pro saunu nebyl příliš velký. Stačilo se však zamyslet a využít i ten nejmenší kousek volného místa. Hotová sauna je až překvapivě prostorná a pohodlná. Samozřejmě – na některých místech si sednout nemůžete, ale v sauně se stejně nejlépe leží. A nohy extra místo nepotřebují. Do sauny se tak díky promyšlenému řešení vejde více lidí. Což bylo pro klienta důležité: přál si možnost společného saunování s nejbližšími a využít prostor na maximum.

Tvrdíme, že do každé koupelny v rodinném domě se při dobrém plánování vejde sauna. Realizace této finské sauny Native je toho nejlepším důkazem. Pro lepší představu rozměry: šířka sauny je 220 centimetrů, hloubka 168 centimetrů a výška v nejvyšší části 210 centimentrů.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI