SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Skladatel Jaroslav Krček: venkovní sauna je sen každého chalupáře

Skladatel Jaroslav Krček: venkovní sauna je sen každého chalupáře

LOKALITA: CZ • Český ráj • zahrada RD

Tato sauna si na nic nehraje. Je vlastně úplně obyčejná a to je na ní to nejlepší. Nemá žádné nadstandardy a obsahuje jen to, co je k dokonalému saunování potřeba. Postavili jsme ji na míru – jen pár kroků od roubené chalupy hudebního skladatele a dirigenta Jaroslava Krčka. Typově jde o naši standardní saunu Native 2. Pan Krček miluje práci se dřevem, takže ochlazovací místnost s polévacím vědrem si dostavěl zcela sám. Jen koukněte!

Použité materiály:

Sauna je dokonale zateplená minerální vatou. Vnější obklad sauny ze sibiřského modřínu, vnitřní stěny ze soft Hemlocku. Interiér z africké vrby abachi a doplňky z cedru. Celoskleněné dveře s bronzovým sklem 10 mm s magnetickým zavíráním a panty Dorma.

Výbava sauny:

Elektrická saunová kamna Sentiotec 100 E s výkonem 9 kW díky izolační vrstvě ve stěnách, stropě i podlaze vytopí saunu pohodlně a s minimálními náklady. Standardní regulace EOS Econ D4 s jednoduchým ovládáním umístěná na vnější straně saunového domku.

Hlavní výhody řešení:

Samostatně stojící saunový domek s pultovou střechou, který se skvěle hodí k tradiční roubené chalupě. Včetně ochlazovny, kterou si klient realizoval svépomocí. Zvláštností této realizace je spodní zasouvací lavice v sauně, která šetří místo.

 

fotogalerie z realizace

Sny se mají plnit, říká skladatel a dirigent Jaroslav Krček. Před mnoha lety si už jednu saunu postavil sám. Ale to bylo jen na zkoušku. Tu vysněnou zahradní raději svěřil profesionálům. Jeho sauna není okázale krásná, nemá ohromovat sousedy nebo návštěvy. Venkovní sauna pod majestátnými smrky má plnit jediný cíl – upevňovat a posilovat zdraví. Navíc se v ní skvěle relaxuje, odpočívá a přemýšlí. A  sledovat z vyhřáté sauny jak se na zem snáší sněhové vločky nebo na podzim listí ze stromů… to je zkrátka nádhera.

Nádherná příroda Českého ráje ve spojení s venkovní saunou působí na člověka lépe než jakýkoli lék. Ale sauna není jen o prospěšnosti pro zdraví. Jak potvrzuje i pan Krček, saunování je skvělé i pro lidskou psychiku. Ostatně, jeho životní elán, pracovitost, stále dobrá nálada i natočené video je toho nejlepším důkazem…

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI