ad-dotazy.gif

Jaké byly Dny otevřených dveří a jaké nové sauny jsme představili?

Děkujeme všem návštěvníkům a zájemcům o sauny a infrasauny, kteří s námi strávili páteční odpoledne a sobotu během Dnů otevřených dveří našeho showroomu. Snad i díky skvělému počasí byla účast hojná a my věříme, že si to u nás všichni návštěvníci užili. Pro ty z vás, kdo jste se nemohli zúčastnit, přinášíme reportáž o tom, co vše bylo k vidění + představíme si novou infrasaunu a saunu, které si během těchto dnů užily svoji premiéru.

detaily

Sauna a ženy: saunování tělu i duši pomáhá, ale pozor na vlasy!

Že má finská sauna léčivé účiny už víme a mnohokrát to potvrdily i výzkumy vědců a lékařů. Saunováním se regeneruje a čistí pleť, uleví se unaveným svalům, zlepší se dýchací obtíže a zbavíme se studených nohou. Dokonce sauna účinně pomáhá i při hubnutí. Ale co sauna z hlediska ženy a její krásy?

detaily
Saunasystem   »  Reference   »  Veřejné realizace - Sauny

Veřejné realizace - Sauny

Sauny a infrasauny od SaunaSystem ve veřejných realizacích

V této sekci naleznete sauny a infrasauny navržené a postavené naší firmou pro veřejné účely. S těmito saunami se můžete setkat ve wellness provozech, plaveckých bazénech, fitcentrech, kosmetických salónech, areálech veřejných saun atd. Tyto sauny si můžete kdykoli prohlédnout a vyzkoušet.

Od soukromých saun se veřejné sauny liší především vnitřní výškou, konstrukcí a rozměry lavicových roštů, instalací nouzových svítidel a dalšími úpravami, které souvisí s veřejným provozem a předpisy.

Vyberte si saunu, kterou si chcete prohlédnout na reálných fotografiích a klikněte na její název. Otevře se vám stránka s fotogaleriemi a informacemi o konkrétních realizacích.

VEŘEJNÉ REALIZACE:
Sauna NativeSauna GrandInfra Sauna


NEJNOVĚJŠÍ REFERENCE:

TÁBOR, PLAVECKÝ BAZÉN (2018/19)

Dodávka a montáž BIO sauny GRAND, finské sauny NATIVE a velké infrakabiny.

KARLOVY VARY, HOTEL AHLAN

Dodávka a montáž luxusní sauny FUTURE s obkladovým materiálem ROHOL.

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.