Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > 4 luxusní sauny pro saunové centrum KV Areny Karlovy Vary

4 luxusní sauny pro saunové centrum KV Areny Karlovy Vary

LOKALITA: CZ • Karlovy Vary • Saunové wellness KV Arena

Představujeme vám rekonstruované wellness centrum KV Areny, které jsme realizovali ve spolupráci s dlouholetým obchodním partnerem 4SPA. V našich dílnách vznikla BIO Aroma sauna s prosklenou čelní stěnou, Bylinková sauna s technologií pro skrápění kamen, Finská sauna s prosklenou čelní stěnou a Infrakoutek s prémiovými infrazářiči Vitae. Wellness má nyní díky chytrému uspořádání dvojnásobek saunovacích kójí než dříve.

Použité materiály:

Sauny mají vnitřní obklad z masivního kanadského jedlovce Hemlock, skandinávského smrku nebo abachi, venkovní doobklady jsou z cedru. Infrasauna je obložená masivními cedrovými palubkami. Použitá skla jsou bezpečnostní, kalená a bronzově i čire zabarvená.

Výbava sauny:

BIO sauna: BI-O topidlo 9 kW s vyvíječem páry, finská sauna: kamna 9 kW s lávovými kameny, bylinná sauna: topidlo 15 kW. Všechny sauny mají zdvojnásobená tepelná čidla pro optimální rozložení teploty v kabině. Infrasauna: širokospektrální infrazářiče Vitae se světelným efektem.

Hlavní výhody řešení:

Změnit nově plánovaný saunový svět k lepšímu, zvětšit saunovací plochu, použít nejmodernější a prověřenou technologii. To byl hlavní cíl této realizace. Lázeňská konkurence je zde ohromná, proto instalované sauny zaujmou designem, ale i pohodlím a funkčností.

 

fotogalerie z realizace

Aby si mohli návštěvníci saunového centra KV Areny užít a poznat rozmanitost saunování, navrhli jsme a vyrobili 3 druhy finských saun a infrasaunu s těmi nejlepšími infrazářiči. Sauny se liší různou teplotou i vlhkostí vzduchu, což umožňuje užít si saunování i těm, kteří nemají rádi tradiční pojetí finské sauny a její až 100 °C horký a suchý vzduch.

Například Bio-sauna se vyznačuje vyšší vlhkostí vzduchu okolo 30 – 60 % a teplotou 50 – 60 °C. Aroma sauna je charakteristická používáním vonných esencí, Bylinková sauna dávkuje aroma esence na rozžhavené saunové kameny. Každý návštěvník si zde najde to, co ho baví a kde se mu relaxuje nejlépe.

Vysoce elegantní a moderní saunový svět působí na své návštěvníky klidem a majestátností. Je plné vůní z cedrového dřeva i používaných aroma esencí. Podstatné je, že díky modernizaci a použití více druhů saun si do wellness našli cestu i lidé, kteří do něj dříve vůbec nechodili.

Zjistěte více informací o této sauně

Luxusní a designové sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI