Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Bylinná a finská sauna pro wellness hotelu Amenity v Orlických horách

Bylinná a finská sauna pro wellness hotelu Amenity v Orlických horách

LOKALITA: CZ • Orlické hory • Amenity Hotel & Resort

U této zakázky jsme byli od samého začátku. Klient nás původně oslovil ohledně konzultací s připravovaným projektem wellness. Vytvořili jsme několik úprav a návrhů, které investora oslovily natolik, že nám realizaci wellness svěřil. Dodávka probíhala prostřednictvím naší specializované společnosti WellnessVision.

Použité materiály:

Finská sauna má obložení z kanadské borovice hemlock a interiér z širokého masivního cedru. Bylinná sauna má stěny ze širokého masivního abachi a lavice i opěrky z cedru.

Výbava sauny:

Finská sauna je vybavena topidlem EOS Zeus L 36 kW s možností polévání saunových kamenů. V bylinné sauně jsou saunová kamna EOS BI-O Max 15 kW s výparníkem.

Hlavní výhody řešení:

Sauny v tomto wellness mají čelní prosklení, ve finské sauně je navíc prosklená i venkovní stěna, takže hosté mohou během saunování sledovat okolní přírodu.

 

fotogalerie z realizace

Hotelové wellnes ve čtyřhvězdičkovém hotelu Amenity nabízí hostům dva druhy saun, parní kabinu, bazén i vířivku. Jako třešničku na dortu si hosté mohou během procedur dopřávat i překrásné výhledy na okolní hory. Námi realizované sauny obsahují mnoha realizacemi prověřenou německou saunovou technologii, která se vyznačuje bezproblémovým provozem. Protože wellness má sloužit. Provozovateli i hostům. 

Pravdou je, že radost máme z každé realizace. Ale přeci jen – čím je realizace náročnější a složitější, tím je i radost na konci větší. A to platí i v tomto případě. Pokud někdy pojedete do Orlických hor, toto wellness určitě stojí za vyzkoušení.

Zjistěte více informací o této sauně

Luxusní a designové sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI