Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Kombinovaná sauna Grand v Hotelu Modrá Hvězda

Kombinovaná sauna Grand v Hotelu Modrá Hvězda

LOKALITA: CZ • Dobřany • Hotel Modrá Hvězda

Pro hotelové wellness jsme vzali jako základ naši luxusní saunu Grand a napěchovali ji těmi nejlepšími a nejmodernějšími technologiemi. Takže teď už to není jen finská sauna, ale také infrasauna, bio sauna a parní sauna. Maximální užitek na jednom místě.

Použité materiály:

Doslova grandiózní sauna s obkladem z cedrových palubek a s doplňky i lavicemi z africké vrby abachi a cedru.

Výbava sauny:

Sauna je vybavena kamny, které umožňují bio-saunování i klasické finské saunování. Infračást je tvořena léčivými zářiči Vitae.

Hlavní výhody řešení:

Když jedna sauna nestačí, rozhodněte se pro kombinovanou saunu. Tato umožňuje provoz 3–4 druhů saunování v jedné kabině.

 

fotogalerie z realizace

Jak si představujete dokonalou saunu? My třeba takto – v hotelu se často sejdou hosté, kteří milují horký a suchý vzduch ve finské sauně a naopak i hosté, kteří mají raději nižší teploty a účinky infrasauny. Když není dostatek prostoru pro dvě sauny, řešením je kombinovaná sauna. Ta spojuje oba saunové světy do jedné sauny. A tato je ještě speciální v tom, že navíc umožňuje i bio provoz, což je finská sauna s nižší teplotou a vyšší vlhkostí vzduchu.

Bio sauna umožňuje saunování i těm, kteří do běžné finské sauny ze zdravotních důvodů nemohou. Do bio sauny totiž mohou kardiaci i děti: teplota vzduchu tu je jen kolem 50 °C a vlhkost vzduchu v rozmezí 30 – 60%. Navíc lze vzduch provonět vonnými esencemi a užívat si tak oblíbené aromaterapie.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI