Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Veřejná finská sauna Native s barevným podsvícením opěrek

Veřejná finská sauna Native s barevným podsvícením opěrek

LOKALITA: CZ • Praha Karlín • administrativní budova

Ani jeden roh v této sauně nesvírá pravý úhel. Tedy ne, že bychom ho neuměli postavit, to ne, ale jedná se o vestavbu do poměrně náročného prostoru, který má různá zkosení. Přesto, anebo možná právě proto, je tato veřejná sauna nesmírně krásná a jemně elegantní.

Použité materiály:

Uvnitř sauny je obklad z hemlocku soft šíře 14 mm, lavice a anatomické opěrky zad i rošt jsou z africké vrby abachi vhodně kombinované s kanadským cedrem.

Výbava sauny:

Saunové topidlo EOS Euro 9 kW, saunové kameny, externí digitální regulace EOS Emostyle D s barevnou obrazovkou ve skleněném panelu s dotykovým ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Kamna pro veřejný provoz jsou doplněna ochranou EOS cover protection rail, která při položení jakéhokoli předmětu na kamna automaticky vypne topení.

 

fotogalerie z realizace

U každé veřejné sauny řeší její provozovatel jeden velký problém – co když si některý uživatel omylem položí ručník na kamna a odejde? Nebezpečí vyhoření je zde extrémně velké a v minulosti se podobných případů stalo několik. Takové nebezpečí dokonale řeší automatická ochrana EOS, kterou doporučujeme všem, kdo o stavbě komerční sauny přemýšlí. A samozřejmě je namontovaná i v této sauně.

Spolehlivost a dlouhá životnost. To je přání každého majitele sauny a dvojnásob to platí u veřejných realizací. Proto již několik let používáme výhradně osvědčená topidla EOS, včetně regulací stejné značky. V této sauně je regulace dotyková s menu v 18 jazycích. Pochopitelně včetně češtiny.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI