Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Hotelové wellness v Mariánských lázních s prosklenou saunou Grand

Hotelové wellness v Mariánských lázních s prosklenou saunou Grand

LOKALITA: CZ • Mariánské Lázně • Hotel Monty

SaunaSystem je součástí skupiny WellnessVision, která se specializuje na návrhy a realizaci veřejných a hotelových wellness. Jednou ze společných realizací je i wellness v hotelu Monty, který najdete v Mariánských Lázních. Představujeme vám saunu Grand, která hýčká jejich hotelové hosty.

Použité materiály:

Vestavěná sauna s obkladem ze širokého cedrového dřeva, prosklené stěny a skleněné dveře s bezpečným magnetickým zavíráním.

Výbava sauny:

Dostatečně dimenzovaná saunová kamna EOS, liniové barevné podsvícení opěrek zad a stropní světlo s možností volby barevnosti.

Hlavní výhody řešení:

Luxus a mimořádná životnost sauny, která musí vydržet i náročný veřejný provoz. Naše sauna Grand toto splňuje beze zbytku.

 

fotogalerie z realizace

Komplexní realizace hotelového wellness je výkladní skříní každé společnosti. I my jsme na tuto zakázku velmi pyšní a máme radost z pozitivní odezvy hotelových hostů. Za povšimnutí stojí technické řešení ochlazovny, která se nachází hned vedle sauny Grand. Jedná se o polévací vědro, které má automatické dopouštění vody. Tahem za provázek se studená voda převrhne a dokonale šokově uživatele zchladí. Je to jednoduché a přitom dokonale účinné.

Luxusní hotel si zaslouží luxusní saunu. A finská sauna Grand je skvělou volbou. Stala se oázou rehabilitační části hotelového wellness, kde hosté načerpají nové síly, užijí si relaxaci a odreagování v blahodárném horkém vzduchu.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI