Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Luxusní sauny pro wellness Sporthotelu Olympia

Luxusní sauny pro wellness Sporthotelu Olympia

LOKALITA: CZ • Zadov, Šumava • Sporthotel Olympia

Prostřednictvím naší společnosti Wellness Vision, která se zabývá návrhy a realizací wellness komplexů, jsme dodávali sauny pro saunový svět ve wellness čtyřhvězdičkovém hotelu Olympia na Šumavském Zadově. Protože klidné místo s krásnými výhledy a širokými sportovními možnostmi si zaslouží jen ty nejlepší sauny.

Použité materiály:

Vnitřní obklad finské sauny Native je z kartáčované thermo olše, u další sauny Native obklad z topolu, infrasauna ISV má obložení ze skandinávského smrku.

Výbava sauny:

Dveře saun jsou z potištěného skla Satinato, které zajistí dokonalé soukromí, na stropech jsou LED RGB svítidla, opěrky mají barevné podsvícení.

Hlavní výhody řešení:

Wellness je rozděleno na dvě části – privátní obsahuje finskou saunu Native a infrasaunu ISV, veřejné části kraluje finská sauna Native.

 

fotogalerie z realizace

Hotelové wellness poskytuje hostům možnost regenerace a odpočinku po sportovních výkonech nebo pohodlné lenošení. V saunovém světě kromě našich saun nechybí možnost ochlazení – ve formě polévacího vědra s automatickým dopouštěním vody a také jako ochlazovací bazének, kde se v sauně rozehřátí hosté mohou ponořit do chladivé vody úplně celí. Dva druhy ochlazení jsou tu záměrně. Polití vědrem ocení ostřílení saunoví hosté, bazének raději volí ti, kdo se saunováním teprve začínají, protože se tak lze ochladit pozvolněji a pomaleji.

Kromě finských saun a infrasauny s prémiovými infrazářiči Vitae je hotelové wellness vybaveno sprchovou sadou Hansgrohe, parní lázní s dávkováním soli, solným panelem s podsvícením a odpočinkovými lehátky Bermuda a Carasek. Veškeré vybavení dodávala naše dceřiná společnost Wellness Vision.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI