Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Prosklená venkovní sauna Native nad údolím uprostřed lesů

Prosklená venkovní sauna Native nad údolím uprostřed lesů

LOKALITA: CZ • Sedlčany • zahrada u rodinného domu

Když si pořídíte bydlení v přírodě a zatoužíte po venkovním saunování, může vypadat vaše splněné přání třeba nějak takto. A protože okolní lesy poskytují dostatek soukromí, můžete si dovolit odvážné prosklení celé sauny. Údolí pak máte před sebou jako na dlani. Jste přímo v srdci přírody a byl by hřích, nevyužít možnosti sledovat každodenní proměny vašeho okolí…

Použité materiály:

Venkovní obložení sauny je ze sibiřského modřínu, který je do našeho podnebí nejvhodnější. Čelní stěna domku je prosklená speciálním izolovaným sklem s jemným kouřovým zabarvením.

Výbava sauny:

Teplo zajišťuje dostatečně dimenzované topidlo EOS, s možností polévání saunových kamenů. Ovládání sauny a elektroinstalace je v předsíni, která slouží i jako odpočívárna.

Hlavní výhody řešení:

Sauna Native posloužila jako základní stavební kámen této venkovní sauny. Obrovskou předností je možnost výhledu do nádherného údolí a na okolní lesy.

 

fotogalerie z realizace

Saunování venku je jiné, než když se saunujete někde mezi čtyřmi zdmi. Vždy. A tady je navíc kontakt s přírodou mnohem intenzivnější. Nejen proto, že jste v okolí sami, ale proto, že máte čelní stěnu sauny prosklenou. Nikdy jste neměli síly a energii okolní přírody tak blízko. Obklopuje vás příjemné teplo, bezpečí a nikdy jste se necítili lépe. Přivřete oči a zkuste si to alespoň na chvíli představit…

Z této sauny nevycházíte jen dokonale odpočatí. Odcházíte plni nových zážitků, které jsou navíc pokaždé jiné. Minulý týden jste mohli sledovat, jak si na louce hrají srnci, dnes vám udělal radost takový západ slunce, jaký jste snad v životě neviděli. Kdo by nechtěl mít saunu na takovém místě!

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI