Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Martin Zounar relaxuje v zahradní sauně Native

Martin Zounar relaxuje v zahradní sauně Native

LOKALITA: CZ • Praha – Slivenec • zahrada RD

Říká se, že dobře navržená zahrada rozšiřuje obytnou část domu. Tady to platí na sto procent. Na terase se griluje, na trávníku polehávají dva velcí, ale přátelští psi, na jedné straně je bazén a na druhé venkovní sauna. Vše kontrolují dva čile švitořící papoušci. Sauna jako by tu byla odjakživa. Na tuhle zahradu zkrátka neodmyslitelně patří a Martin Zounar ji pravidelně využívá. Pro zdraví nebo jako ideální místo pro odpočinek.

Použité materiály:

Sauna je zateplená minerální vatou, venkovní obklad ze sibiřského modřínu, uvnitř severský smrk. Opěrky zad, podhlavníky, rošt i lavice z africké vrby abachi, která nikdy nepálí. Dveře i okno sauny z bronzového skla pro větší pocit soukromí.

Výbava sauny:

Elektrická saunová kamna Sentiotec 100E s výkonem 9 kW, lávové kameny, digitální regulace EOS Econ D4 s grafickým podsvíceným displejem v českém jazyce, 2x teplotní čidlo pro optimální rozložení teploty uvnitř sauny.

Hlavní výhody řešení:

Venkovní finská sauna s odpočívárnou a zástěna s ochlazovací sprchou jsou umístěné v dřevostavbě, která je na hranici pozemku. Přirozeně tak vytváří klidné místo pro nerušenou relaxaci a odpočinek na zahradě.

 

fotogalerie z realizace

Venkovní sauna Native zde slouží nejen pro relaxaci, ale má i zcela praktický význam – v její pravé části je skrytý vchod do voliéry s papoušky. Dřevěné obložení z modřínu vše opticky sjednotilo . Celkové rozměry zahradní sauny s odpočívárnou jsou 342 x 200 centimetrů a výška obvyklých 230 centimetrů. Překážkou pro stavbu sauny nebyl ani svažitý pozemek, konstrukce využívá speciální zemní vruty.

Žádné okázalé výstřelky, jen dokonale funkční sauna. Venkovní, protože dům není nafukovací a na zahradě je krásně po celý rok. Takové bylo přání Martina Zounara, když jsme se spolu viděli poprvé. O své budoucí sauně měl jasnou představu: soukromí, jednoduché ovládání, tradiční vzhled. Přál si saunování na dosah, aby se mohl saunovat třeba pozdě večer, když se unavený vrací z představení. Protože sauna dokáže nabít energií jako nic jiného…

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI