Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Jiří Langmajer relaxuje v infrasauně ISV

Jiří Langmajer relaxuje v infrasauně ISV

LOKALITA: CZ • Pyšely • rodinný dům

Infrapaprsky prohřejí tělo do hloubky, dodají sílu a pomáhají regenerovat unavené svaly. Přesvědčil se o tom trenér Luboš Hrouzek i svobodník Milan Kouba. Infrazářiče Vitae totiž (jako jedny z mála na trhu) produkují infrazáření, které je nejpodobnější tomu přírodnímu ze sluníčka. Složky infrapaprsků A, B, C posilují imunitní systém a startují v organismu ozdravující reakce.

Použité materiály:

Červený kanadský cedr je použitý na lavice, zádové opěrky i obklad infrasauny. Na stěnách jsou speciální 130 mm široké cedrové palubky. Dveře jsou prosklené, s magnetickým zavíráním.

Výbava sauny:

Infrasauna je vybavena prémiovými širokospektrálními infrazářiči VITAE se světelným efektem a okamžitým startem (4x 350W + 2x 300W) a digitální regulací Infratec Premium.

Hlavní výhody řešení:

Udržovat organismus v kondici a mít možnost regenerace i pozdě večer, když přijede domů z představení. To bylo přání držitele Ceny Thálie Jiřího Langmajera. Aby infrasauna nezabírala v domě místo navíc, je vestavěná do prostoru pod schodištěm.

 

fotogalerie z realizace

Deset nebo patnáct minut ve společnosti infrapaprsků dodá organismu tak potřebnou energii a sílu. Jiří Langmajer oceňuje i to, že nemusí čekat než se infrasauna rozehřeje na provozní teplotu – zářiče Vitae totiž mají 100 % výkon hned po zapnutí. Jejich infrapaprsky obsahují všechny 3 složky a jsou proto nejvhodnější pro rehabilitaci a zároveň stimulaci svalů i detoxikaci pokožky.

Infrasauna ISV je zcela vestavěná do nepoužívaného prostoru pod schody. Její skleněné bronzově zbarvené dveře přirozeně splývají s interiérem a neruší design domu. Uvnitř se mohou saunovat dvě osoby společně. Tomu je přizpůsobeno i umístění infrazářičů tak, aby vydávané infrazáření poskytovalo maximální účinek.

Zjistěte více informací o této sauně

Infrasauny ISV
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI