SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Česká tenistka Lucie Hradecká má na zahradě venkovní saunu Native

Česká tenistka Lucie Hradecká má na zahradě venkovní saunu Native

LOKALITA: CZ • Praha Letňany • zahrada u RD

Lehnout si do příjemně vyhřáté sauny a nechat na sebe působit blahodárné horko dodá síly po náročném zápase i tréninku. Unavené svaly i klouby rychleji zregenerují a kromě všech dalších, na organismus pozitivních vlastností, je sauna zkrátka příjemné místo. Pro snění i jen tak pro zábavu a relax s nejbližšími. To říká Lucie Hradecká, spokojená majitelka sauny Native.

Použité materiály:

Venkovní obklad z vodorovně pokládaných palubek sibiřského modřínu, vnitřní obložení ze soft hemlocku, opěrky zad a saunové lavice z africké vrby abachi kombinované s cedrem.

Výbava sauny:

Prémiové německé saunové topidlo EOS BI-O Thermat 9 kW s vyvíječem páry, externí saunová regulace EOS Econ H4 a dvě teplotní čidla pro optimální rozložení teploty v sauně.

Hlavní výhody řešení:

Sauna je součástí malého a útulného zahradního wellness, které lze používat po celý rok. Nezapomnělo se ani na ochlazovací sprchu a bazén se zastřešením.

 

fotogalerie z realizace

Úplně největší výhodou vlastní sauny je to, že vám ji nikdo nemůže zavřít – jak se stalo kvůli vládním nařízením ohledně koronaviru. Což byl shodou okolností okamžik, kdy si vítězka ženské čtyřhry na French Open a US Open, finalistka Wimbledonu a držitelka několika grandslamových titulů Lucie Hradecká pořídila svoji vlastní venkovní saunu. Od té doby se saunuje pravidelně a jak sama říká, sauna jí pomáhá zapomenout na všední starosti.

Sauna je v této realizaci řešena jako vestavěná a je z ní vidět jen přední stěna s prosklenými dveřmi. Boční i zadní stěny sauny jsou zděné a uvnitř obložené dřevem. Pro stavbu sauny nám stačil jeden den, večer už se mohla Lucie Hradecká poprvé saunovat ve své nové sauně.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI