Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Zahradní sauna, díky které se budete těšit na sníh i mráz

Zahradní sauna, díky které se budete těšit na sníh i mráz

LOKALITA: CZ • Náchod • zahrada u RD

Když se našich klientů, kterým jsme v minulosti postavili venkovní saunu, zeptáme na nejlepší saunování, téměř všichni nám odpoví shodně. Vyhřátou saunu si nejvíce užijí, když venku padá sníh. Čerstvou sněhovou nadílku lze totiž využít i jako nejlepší ochlazovnu – skočit ze sauny rovnou do sněhové závěje baví malé děti i dospělé. Protože naštěstí stále existují věci, které se nikdy neomrzí. A sauna na zahradě mezi ně právem patří.

Použité materiály:

Uvnitř je sauna obložená smrkovými palubkami s profilem 14 mm. Venkovní obložení je z masivního širokého cedru, který je natřený teakovým olejem.

Výbava sauny:

Saunu vyhřívá saunové topidlo Sentiotec 200E 9 kW, o stálou teplotu se stará saunová regulace EOS Econ D4. Dveře jsou prosklené s dřevěnou zárubní.

Hlavní výhody řešení:

Venkovní sauna umožňuje návrat ke kořenům saunování a splynutí s okolní přírodou. Díky nejmodernější technologii si lze saunování užívat během celého roku.

 

fotogalerie z realizace

Proč složitě vymýšlet umístění sauny v domě a přestavovat místnosti, když máme velkou zahradu? Navíc nebudeme limitováni prostorem a vlastně už přesně víme, kde na zahradě by se nám venkovní sauna líbila nejvíce. Úplně stejně uvažoval i tento náš zákazník, který si z naší saunové nabídky vybral saunu Native. Její rozměry jsou 230 x 180 centimetrů a díky 3 lavicím ve 2 výškových úrovních se může společně saunovat celá rodina.

Ráno jsme přijeli na místo, přes den stavěli, odpoledne zapojovali a večer už se mohli majitelé poprvé saunovat ve své nové sauně. Osvědčené konstrukční řešení je zde doplněno velkým oknem, skrz které lze sledovat dění na zahradě. Protože užít si každé saunování na maximum je to hlavní!

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI