Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna Native na terase bytu herce Lumíra Olšovského

Venkovní sauna Native na terase bytu herce Lumíra Olšovského

LOKALITA: CZ • Praha Barrandov • terasa bytu

Každá venkovní sauna je krásná. Ale tuto vám představujeme s obrovkou radostí – patří totiž herci a držiteli Ceny Thálie panu Lumíru Olšovskému. Má rozměry 230 x 180 centimerů, výšku 230 centimetrů a izolovanou pultovou střechu. K vytápění slouží topidlo EOS Thermat 9 kW a k ovládání saunová regulace EOS Econ D4.

Použité materiály:

Prosklené vstupní dveře na magnetický zámek, vnitřní obklad z kanadského jedlovce hemlock a vnější obklad z cedru napuštěného teakovým olejem.

Výbava sauny:

Elegantní a přitom jednoduchý interiér sauny je vyroben ze dřeva africké vrby abachi, která ani v největším horku nepálí, v kombinaci s cedrovými doplňky.

Hlavní výhody řešení:

Pravidelné saunování pomáhá panu Olšovskému, jak sám říká, zůstat zdravý a fit. A díky skvělé poloze bytu je ze sauny nádherný výhled z výšky na celou Prahu.

 

fotogalerie z realizace

Jediný problém, který jsme museli vyřešit bylo, jak dostat saunu na terasu. Tentokrát nebylo jiné cesty, než ji kousek po kousku vyvézt výtahem a skrz obývací pokoj ji opatrně vynosit na terasu. Složit ji a nainstalovat již byla hračka. A na to, jak byl s našimi kolegy montážníky majitel nové sauny spokojen, se můžete podívat ve videu pod obrázky.

Když nemáte zahradu, stejně dobře pro umístění venkovní sauny poslouží terasa. Pozorovat z pohodlí příjemně roztopené sauny západ slunce nebo poletující sníh v zimě je nezapomenutelně krásné. A pamatujte na to, co tvrdí Finové: saunování venku má dvojnásob pozitivní účinky.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI