Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna Native – dokonalý odpočinek i na chalupě

Venkovní sauna Native – dokonalý odpočinek i na chalupě

LOKALITA: CZ • Ústí nad Labem • zahrada u chalupy

Na venkovní sauně je nejdůležitější její umístění. Měla by být skrytá zvědavým pohledům od sousedů a zároveň by měla poskytovat dobrý výhled na to, co máte na své zahradě nejraději. Proto má v této sauně její majitel, kromě prosklených dveří, i velké okno až k podlaze.

Použité materiály:

Vnější obklad saunového domku tvoří sibiřský modřín, mezi stěnami, v podlaze i ve stropě je izolace. Uvnitř obklad ze skandinávského smrku.

Výbava sauny:

Celoskleněné dveře bronz, saunová kamna EOS Thermat 9 kW, saunová regulace EOS Econ D4, podhlavníky, podlahový rošt a osvětlení.

Hlavní výhody řešení:

Rozšíření obytného prostoru pod pergolou o venkovní saunu umožňuje její celoroční užívání. I když prší nebo sněží, vstup do sauny je stále suchý.

 

fotogalerie z realizace

Saunování v přírodě je nejlepší. Užijete si ho mnohem intenzivněji, než v jakékoli sauně uvnitř domu či bytu. Ve venkovní sauně máte všechno blíž: slunce, sníh, stromy, celou vaši zahradu, kterou máte tak rádi. Finové na to přišli už dávno – proto upřednostňují sauny na zahradě a najdete je téměř u každého domu. Tak proč byste si ji nemohli dopřát i na vaší chalupě.

Tohle vám bude moci závidět každý soused: vždy, když napadne čerstvý sníh, máte otázku, jak se po saunování ochladit rázem vyřešenou. A když sníh nebude, stačí polévací vědro nebo sprcha. A opravdoví fajnšmekři pak mohou použít i ledovou tříšť z venkovního baru pod pergolou. Protože vy si umíte život užívat!

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI