Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná biosauna Native s přední stěnou z čirého skla

Vestavěná biosauna Native s přední stěnou z čirého skla

LOKALITA: CZ • Liberec • rodinný dům

Stavba této sauny nám u klienta šla tak rychle od ruky, že jsme ji málem zapomněli vyfotit. A to by byla velká škoda! Protože kombinace medově zbareveného obložení ze širokých palubek africké vrby a čirého skla vypadá opravdu skvěle. A sauně sluší. Co říkáte?

Použité materiály:

Venkovní i vnitřní obložení sauny je ze širokých palubek africké vrby abachi. Stejný druh dřeva jsme použili i na lavice, opěrky zad a podlahový rošt.

Výbava sauny:

Saunová kamna EOS Bi-O TEC 9 kW s vyvíječem páry, saunové kameny, regulace EOS Premium EmoStyle H s barevnou obrazovou, 2x teplotní čidlo.

Hlavní výhody řešení:

Bio-sauna se vyznačuje vyšší vlhkostí vzduchu než je v klasické finské sauně. Saunování je příjemnější a dostupné i pro malé děti nebo kardiaky, v biosauně se též lépe dýchá.

 

fotogalerie z realizace

Hlavní důvod, proč si lidé pořizují domácí sauny je svoboda. Odpočinek bez složitého plánování a cestování. Relaxace v příjemně vytopené sauně v úplném soukromí a bez rušivých vlivů. Mít saunu podle svých představ si přál i tento klient. Saunu elegantní, vybavenou nejlepší technologií a dokonale funkční. Proto zvolil naši saunu Native v provedení ze dřeva africké vrby s osvědčenou výbavou německé značky EOS.

Rozměry 208 x 225 centimetrů umožňují pohodlný odpočinek celé rodiny – díky dvěma výškovým úrovním lavic si každý najde místo, které mu nejvíce vyhovuje. Pohodlné lavice jsou vzadu podsvícené barevným RGB LED světlem s možností volby libovolné barvy.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI