Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Kombinovaná sauna Native s rohovým vstupem

Kombinovaná sauna Native s rohovým vstupem

LOKALITA: CZ • České Budějovice • rodinný dům

Není sauna jako sauna. Tato v sobě skrývá hned 3 saunové světy: infrasaunu, finskou saunu a biosaunu. Stačí stisknout tlačítko a během chvilky je vše připraveno pro relaxaci klientovy rodiny.

Použité materiály:

Skandinávský smrk posloužil jako vnitřní i venkovní obklad této sauny. Lavice a opěrky jsou z cedru a abachi.

Výbava sauny:

Infrazářiče Vitae mají na starosti teplo infrasauny, finskou saunu vytváří horko z kamen EOS Bi-O Filius 7,5 kW s regulací EOS Emotec H+IR.

Hlavní výhody řešení:

Optimální rozložení teploty zajišťují 2 teplotní čidla, finskou saunu lze provozovat i v bio-režimu tj. proměnit ji v biosaunu.

 

fotogalerie z realizace

Extra husté letokruhy vytváří charakteristické vlastnosti skandinávského smrku. Vznikají tím, jak v chladném podnebí smrk každý rok přirůstá jen velmi pomalu. V této sauně se však zimy bát nemusíte. Naopak se na ni budete těšit celé léto. Protože horko si zde můžete užít hned na 3 různé způsoby.

Biosauna má jednu ohromnou výhodu: mohou do ní lidé s vysokým tlakem i malé děti. To proto, že teploty v biosauně dosahují jen 50 – 60 °C a relativní vlhkost vzduchu je mnohem vyšší než ve finské sauně – pohybují se kolem 30 – 60 %. Navíc lze celou saunu provonět vonnými esencemi, které se jednoduše nakapou do výparníku na kamnech.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI