Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Domácí wellness – kombinovaná sauna Native s ochlazovnou a prosklenou stěnou

Domácí wellness – kombinovaná sauna Native s ochlazovnou a prosklenou stěnou

LOKALITA: CZ • Jíloviště • Rodinný dům

Unikátní tepelná povrchová úprava dřeva africké vrby abachi dává této sauně šmrnc a eleganci. Tmavé jakoby opálené dřevo na stěnách v kombinaci se světlými lavicemi, opěrkami zad a prosklenou čelní stěnou vypadá úžasně. Vzhled však není to, co činí tuto saunu jedinečnou…

Použité materiály:

Kombinace výrazného dřevěného obkladu a velkých prosklených ploch nikdy nezklame. Luxusní dojem posilují i tmavé obklady ochlazovny, které jsou v kontrastu se světlým dřevem saunových lavic.

Výbava sauny:

Saunu vytápí saunová kamna Sentiotec Home BI-O 9 kW a současně i 3 prémiové infrazářiče Vitae 350 W. Obě topidla ovládá regulace EOS Emotec H + IR.

Hlavní výhody řešení:

3 sauny v jedné kabině: finská sauna + infrasauna + biosauna s možností aromaterapie. Ty nejmodernější saunové technologie na jednom místě.

 

fotogalerie z realizace

Hlavní roli v tomto privátním wellness hraje naše sauna Native – ale díky rozsáhlé individualizaci byste ji možná ani nepoznali. Přední stěna sauny je plně prosklená čirým bezpečnostním sklem o síle 8 milimetrů. Dveře mají magnetické zavírání a luxusní panty. Saunování zpříjemňuje audio systém s možností připojení dalšího zdroje zvuku přes Bluetooth a RGB LED podsvícení za lavicemi. Sauna je připravená i na možnost dálkového ovládání přes mobilní telefon v budoucnu.

Zdání neklame. Tato sauna je jiná než mnoho ostatních. Hlavní rozdíl je v použití velmi širokých obkladových palubek z Thermo Abachi v interiéru sauny a speciálních saunových desek Saunaboard na přední stěně a částečně i na stropě.

Zjistěte více informací o této sauně

Kombinované sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI