Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > BioSauna Native s bronzovým sklem a barevným osvětlením

BioSauna Native s bronzovým sklem a barevným osvětlením

LOKALITA: CZ • Plzeň • rodinný dům

Žádné drahé výstřelky. Jen pohodlí, elegance a dokonalá funkčnost spojená s tou nejlepší německou technologií. Přesně tato slova charakterizují naši saunu Native – správná volba pro rodinné saunování.

Použité materiály:

Dřevo kanadského jedlovce (hemlock) je použito na vnější a vnitřní obklad této sauny. Přední stěna je částečně prosklená a boční stěna z Aquapanelu.

Výbava sauny:

Interiér sauny je kombinací dřeva africké vrby (abachi) a kanadského cedru. Dvě lavice šíře 60 cm, podhlavník, podlahový rošt a RGB podsvícení opěrek.

Hlavní výhody řešení:

Základem budoucího domácího wellness v rodinném domě se stala naše sauna Native. Možná může působit její pravá stěna nedodělaně, je to ale jen příprava pro další fázi.

 

fotogalerie z realizace

Ať už jste strávili dnešní den v kanceláři, dílně, na zahradě nebo v autě, tato sauna vás přivede na jiné myšlenky. Příjemné suché horko uvolní všechny unavené svaly a když budete chtít, během chvilky bude kolem vás spousta voňavé páry. Taková je tato bio sauna Native.

Biosauna je skvělá volba pro každého, komu nevyhovují vysoké teploty finské sauny a její suchý vzduch. V biosauně je teplota mnohem nižší a naopak má vyšší vlhkost vzduchu – většinou kolem 30 až 60 %.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI