Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná finská sauna Native a colorterapie k tomu

Vestavěná finská sauna Native a colorterapie k tomu

LOKALITA: CZ • Chomutov • rodinný dům

Jednoduchý a elegantní interiér sauny Native dokáže vytvořit nové místo rodinného setkávání. Zapomeňte na obývací pokoj a televizi! Dnes si s nejbližšími nejlépe popovídáte a všechny plány proberete v příjemně roztopené sauně. Třeba jako tato rodina ze severních Čech.

Použité materiály:

Vnější i vnitřní obložení této sauny je z kanadského jedlovce hemlock, konkrétně palubky soft 14 mm. Prosklené stěny z bronzového 8 mm bezpečnostního skla.

Výbava sauny:

Saunová kamna EOS Thermat 9 kW se společně s digitální externí regulací EOS Emotec D starají o dostatek tepla, kdykoli je potřeba.

Hlavní výhody řešení:

Tato realizace představuje vylepšenou saunu Native z naší nabídky. Žádné výstřelky, jen poctivá ruční práce, kvalitní materiál a spolehlivá technologie.

 

fotogalerie z realizace

Prosklená stěna dává této sauně patřičný šmrnc a eleganci. Vnitřek sauny je v denním světle vidět jen nepatrně, vynikne naopak navečer, kdy se rozsvítí světlo v sauně a LED pásky v zádových opěrkách. U těch lze navíc zvolit libovolnou barvu podsvícení, což umožňuje využívat během saunování i stále oblíbenější colorterapii.

Klap! To téměř neslyšně zapadl magnetický zámek v prosklených dveřích sauny. Pohodlně se posadíte na lavice ze dřeva africké vrby a necháte na sebe působit příjemné teplo. Zavřete oči a cítíte se nádherně. Všechny starosti jste nechali tam venku, zde si jen užíváte příjemné uvolnění. Víte, že tohle vás nikdy neomrzí… A co vy, už se také vidíte ve své vlastní sauně?

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI