Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní zahradní domek se saunou Native

Venkovní zahradní domek se saunou Native

LOKALITA: CZ • Křenice • zahradní domek

Zahradní domek poskytuje útočiště po celý rok, kdykoli venku panuje nepříznivé počasí. A když máte uvnitř domku od letošního roku i saunu, snadno se zbavíte všech chmurných myšlenek. Zároveň uděláte maximum pro své zdraví. Protože finská sauna je ten nejlepší lék i prevence na každou rýmu, chřipku i nachlazení.

Použité materiály:

Interiér sauny je vyroben ze dřeva africké vrby abachi v kombinaci s cedrem, obklad stěn také z abachi. Část stěny a dveře jsou z bronzového skla 8 mm.

Výbava sauny:

Kamna EOS Thermotec 9 kW se saunovými kameny, regulace EOS Premium Emotec D s barevnou obrazovkou, 2x teplotní čidlo pro ideální rozložení teploty v kabině.

Hlavní výhody řešení:

Finská sauna Native uvnitř zahradního domku poskytuje současně výhody interiérové i venkovní sauny. Zateplená konstrukce umožňuje saunování i během mrazivé zimy.

 

fotogalerie z realizace

Saunu jsme řádně a pečlivě zateplili tepelnou izolací z minerální vaty a přidali jsme hliníkovou fólii pro maximální odraz tepla. To proto, aby teplo ze sauny zbytečně neunikalo ven do prostoru zahradního domku. Klient tak ušetří značné množství elektrické energie nutné pro vytápění finské sauny.

Prosklený roh saunu opticky odlehčuje a umožňuje lepší výhled ze sauny. Lavice mají LED RGB podsvícení s možností volby libovolné barvy. Zvláštností, která není na fotografiích vidět, je stone panel (kamenný obklad) na stěně za topidlem. K sauně klient obdržel i vědro, naběračku, přesýpací hodiny a sadu vonných esencí.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI