Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Finská sauna Native z Thermo abachi s okénkem do zahrady

Finská sauna Native z Thermo abachi s okénkem do zahrady

LOKALITA: CZ • střední Čechy • Rodinný dům

Na první pohled si možná řeknete: obyčejná sauna. Při pozornějším pohledu si všimnete, že stěny má tato sauna obložené tepelně ošetřeným dřevem africké vrby abachi. A pro dokonalé vyvětrání a kompletní výměnu vzduchu v sauně stačí otevřít okénko ve stěně…

Použité materiály:

Thermo abachi v této sauně hraje jasný prim – tento tepelný druh povrchové úpravy zvyšuje odolnost dřeva. Africká vrba abachi je použita na stěnách i lavicích a perfektně všechny plochy opticky sjednocuje.

Výbava sauny:

Vytápění této privátní sauny zajišťuje elektrické topidlo Sentiotec, které obsahuje saunové kameny a je uzpůsobeno pro polévání vodou. K ovládání slouží EOS regulace ECON D4 s grafickým displejem.

Hlavní výhody řešení:

Luxusní dojem z této dřevěné krásky umocňují prosklené stěny a prosklený rohový vstup. Sauna je citlivě začleněna do samostatné wellness místnosti v domě.

 

fotogalerie z realizace

Nic není lepšího než čerstvý vzduch. Proto jsme při realizaci této sauny vhodně využili existující okno ve stěně. Bylo by škoda jej zazdít, i když i tato varianta se nabízela. Výměna vzduchu v sauně je totiž ohromně důležitá – pokud se po každém saunování pravidelně nevětrá, přebytečná vlhkost podporuje růst plísní a bakterií. Což v této sauně rozhodně nehrozí…

Nevyužívaná místnost se jako mávnutím kouzelného proutku proměnila v malé domácí wellness. Finská sauna Native ve spojení s ochlazovací kádí tvoří dokonalý pár. Pro udržování kondice a pravidelné posilování imunity není nic lepšího.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI