SLEVA – 10 % na všechny sauny a infrasauny – jen v červenci! Více informací zde.

Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Jen tři kroky od bazénu – venkovní sauna Native

Jen tři kroky od bazénu – venkovní sauna Native

LOKALITA: CZ • Vysočina • zahrada RD

15 minut v horké sauně a pak si skočíte do chladné vody bazénu, který je vzdálený jen tři kroky. Během sunování občas oknem po očku zkontrolujete své děti, zda netropí na zahradě nějakou neplechu. Netropí. Ale jste rádi, že i během pohodlné relaxace máte celý pozemek jako na dlani…

Použité materiály:

Kanadský červený cedr najdete v této sauně uvnitř i jako vnější obložení. Liší se jen šířkou palubek a ten vnější je navíc napuštěný teakovým olejem.

Výbava sauny:

Špičkové německé topidlo EOS Bi-O Tec 9 kW a externí regulace EOS Econ H4 s grafickým podsvíceným displejem a menu v češtině.

Hlavní výhody řešení:

Cedrové dřevo je barevně i kresbou nesmírně variabilní. Tuto vlastnost jsme využili pro střídání světlých a tmavých barev na vnějším plášti sauny.

 

fotogalerie z realizace

Tato sauna vlastně příliš nevybočuje z řady ostatních venkovních saun, které jsme realizovali. Rozhodně je ale zajímavá svým umístěním – velká dřevěná terasa u bazénu je totiž opravdu skvělým místem pro odpočinek celé rodiny. Stačí rozložit lehátka a užívat si podzimního sluníčka. A večer naberete síly do dalšího dne uvnitř horké sauny.

Tuto saunu jsme si ještě před výrobou několikrát složili celou nanečisto. Mnohem dříve, než jsme poprvé řízli do širokých cedrových palubek, jsme porovnávali různé kresby a barvy dřeva tak, aby vznikla požadovaná textura a střídání světlých a tmavých částí.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI