Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Zahradní sauna Native s prosklenou stěnou a ovládáním v telefonu

Zahradní sauna Native s prosklenou stěnou a ovládáním v telefonu

LOKALITA: CZ • Dubeč, Praha 10 • Zahrada u rodinného domu

Není sauna jako sauna. Tuto lze ovládat odkudkoli. Tak například: její majitel skončí večer v práci a ještě než zamkne dveře kanceláře, klikne do aplikace v telefonu a sauna se pomalu začne roztápět na předem nastavenou teplotu. Než přijede domů, je sauna připravená a dokonce svítí takovou barvou světla, na kterou má její majitel zrovna náladu. Moderní sauna se vám přizpůsobí úplně ve všem…

Použité materiály:

Vnější obklad sauny z masivního širokého cedru napuštěného teakovým olejem, vnitřní obklad cedr soft 16 mm. Za topidlem kamenný obklad Stonepanel. Lavice z abachi dřeva a opěrky v kombinaci s cedrem.

Výbava sauny:

Saunu vytápí rakouská kamna Sentiotec Monolith 9 kW s lávovými kameny. Regulace je externí EOS Emotec D s barevnou obrazovkou, navíc se 2 čidly pro optimální rozložení teploty v sauně.

Hlavní výhody řešení:

Extra velká prosklená plocha sauny umožňuje sledovat proměny pečlivě udržované zahrady po celý rok. Pomocí speciálního modulu lze saunu dálkově ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu.

 

fotogalerie z realizace

Stačí zavřít oči a budete si připadat jako ve snu. Ohromná prosklená plocha sauny poskytuje celému pozemku další rozměr. Teplo z kamen sálá vzhůru skrz saunové kameny. Když na ně nalijete vodu s kapkou vonné esence, během chvilky je sauna plná příjemně vonící páry. Levandulová nebo medová párty právě začíná. A ten výhled ven!

Soukromé rehabilitační a relaxační centrum můžete mít na své zahradě i vy. Pečlivá příprava, promyšlená realizace a důraz na každý detail rozhodli o tom, že majitel si každé své saunování opravdu užívá. I několikrát týdně. A nejen díky návykovému dálkovému ovládání.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI