Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Sauna v podkroví – pro Native nejsou šikmé stropy žádný problém

Sauna v podkroví – pro Native nejsou šikmé stropy žádný problém

LOKALITA: CZ • Louňovice • rodinný dům

Elegantní, jemná a nadčasová sauna bez módních výstřelků obložená skandinávským smrkem. Vestavěná do volného prostoru pod šikmou střechou v koupelně 1. patra rodinného domu. Vždyť koupelnu s finskou saunou by si přál snad úplně každý.

Použité materiály:

Interiér sauny v provedení ze dřeva africké vrby abachi a cedrových doplňků. Vnitřní i vnější obklad ze severského smrku o profilu 14 mm s doobkladem ke stropu.

Výbava sauny:

Saunová kamna Sentiotec typ 100E s výkonem 3,6 kW a regulací EOS Premium Emotec D. Prosklení sauny v bronzové barvě a magnetickým zavíráním.

Hlavní výhody řešení:

Vestavěná sauna na míru beze zbytku využívá prostor pod šikmou střechou. Nad saunou jsme na přání klienta ponechali otevřenou část jako úložný prostor.

 

fotogalerie z realizace

Sauna dokáže proměnit každou koupelnu v malé domácí wellness a současně využívá daný prostor a podlahovou plochu na maximum. Sauna vestavěná pod šikmý strop umožňuje dospělému člověku postavit se jen v její jedné části, což ale nemusí vůbec vadit – ideální poloha při saunování je totiž vleže. Kouřově zbarvené sklo ve dveřích a přední části sauny poskytuje dostatečný pocit soukromí.

V sauně jsou instalovány dvě lavice široké 50 centimetrů, každá v jiné výšce. To znamená, že se zde mohou pohodlně saunovat až dvě osoby společně.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI