Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Prosklená privátní sauna Grand s ochlazovací sprchou

Prosklená privátní sauna Grand s ochlazovací sprchou

LOKALITA: CZ • Říčany • rodinný dům

Pa-rá-da! Tyto slabiky proletí hlavou každému, kdo spatří toto útulné domácí wellness poprvé. Prosklené stěny společně s designem Grand vytváří útulný prostor pro odpočinek a relaxaci. Ani na ochlazení se nezapomnělo – sprcha se studenou nebo vlažnou vodou je k dispozici hned vedle sauny. Vše je tak, jak má být. Jen to nářadí na úvodní fotku nepatří 🙂

Použité materiály:

Luxusní interiér sauny je z masivního dřeva africké vrby abachi kombinovaného s cedrem. Obklad je ze širokých cedrových palubek mixovaných až z 8 barevných odstínů.

Výbava sauny:

Digitální externí regulace EOS Emotec D v bílé barvě ovládá saunová kamna EOS Gracil 9 kW. Součástí dodávky je i zde podlahový rošt, světlo, teploměr, vlhkoměr, vědro, naběračka a přesýpací hodiny.

Hlavní výhody řešení:

Sauna pro celou rodinu, nejlépe prosklená a s osvědčenou kvalitní technologií – takové bylo zadání od klienta. Nakolik se nám ho podařilo splnit posuďte sami.

 

fotogalerie z realizace

Víkendy se končí v sauně. Pravidelné saunování ve společnosti těch, které máte nejraději, dodá síly do dalšího týdne a posílí imunitní systém. V sauně jsou dvě úrovně lavic, takže ti kdo mají rádi teplo si lehnou na horní a ti kdo dávají přednost mírnější teplotě, si vyberou spodní lavici. Pro zvlhčení vzduchu stačí polít saunové kameny vodou. Terapie horkem právě začíná!

Většina fotografií vznikla ještě během montáže, ale zase máte možnost vidět saunu přesně tak, jak vypadá. Bez retuší a speciálního svícení. Co na fotografiích na první pohled vidět není jsou LED RGB podsvícené opěrky zad a reproduktory pro poslech hudby a podcastů během saunování.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI