Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná privátní sauna Grand s oknem do zahrady

Vestavěná privátní sauna Grand s oknem do zahrady

LOKALITA: CZ • Petrovice u Sedlčan • Rodinný dům

Luxusní finská sauna a stálý kontakt s přírodou na zahradě – i takové přání dokážeme splnit. Velké okno v sauně od podlahy až po strop umožňuje sledovat proměny zahrady během celého roku. A ta, díky vzrostlým stromům, poskytuje majitelům dostatek soukromí i v takto prosklené sauně.

Použité materiály:

Vnitřní obklad ze širokých palubek Thermo Abachi, přední prosklená stěna i dveře do sauny bronzové sklo 8 mm, lavice z africké vrby abachi kombinované s cedrovým dřevem.

Výbava sauny:

Prémiové topidlo EOS Cubo 12 kW, saunová regulace EOS Emostyle D, audio systém s Bluetooth konektivitou, efektní LED RGB podsvícení opěrek zad.

Hlavní výhody řešení:

Vchod do sauny je přímo z domu, ale díky přední prosklené stěně si mohou majitelé během saunování užívat vše, co se děje na jejich krásné zahradě.

 

fotogalerie z realizace

Promyšlené umístění této sauny umožnilo využít netradiční řešení s velkým oknem. Sauna je plně vestavěná do  místnosti a její čelní stěna s prosklenými dveřmi dokonale splývá s interiérem domu. Denní světlo, které proudí skrz okno sauny příjemně osvětluje i další místnosti. Rozměry sauny jsou 286 x 260 centimetrů, ale opticky vypadá sauna mnohem větší – dvě úrovně lavic umožňují saunování 2 ležících osob, další se může pohodlně usadit na vedlejší lavici.

Dobrá stavební příprava je základem úspěchu stavby každé sauny. A v tomto případě to platí dvojnásob – spolupráce se stavební firmou proběhla hladce a při příjezdu nás čekalo osazené okno do zahrady, hotová podlaha a na správném místě vyvedené kabely. My už jen postavili saunu jak nejlépe umíme a večer ji plně funkční předali majitelům.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI