Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Bílá je krásná! Sauna Grand a její bílá kamna EOS

Bílá je krásná! Sauna Grand a její bílá kamna EOS

LOKALITA: CZ • Třebíč • rodinný dům

Kalené sklo a to nejlepší cedrové dřevo. Toto je nepřehlédnutelná sauna na ploše 250 x 230 centimetrů. Zamilujete si ji na první pohled a nikdy na ni nezapomenete – její unikátní bílá kamna EOS řady S-line Mythos totiž okouzlí úplně každého. Jen koukněte!

Použité materiály:

Interiér sauny je obložen svyslými cedrovými palubkami, přední a boční stěna i dveře sauny jsou prosklené s magnetickým zavíráním a dřevěným madlem s naším logem.

Výbava sauny:

Lavice i opěrky jsou z kombinace abachi a cedru, kamna EOS Mythos 9 kW, externí regulace EOS Emotec H a na stropě RGB osvětlení Colorium s dálkovým ovládáním.

Hlavní výhody řešení:

Toto je typická rodinná sauna s prosklenou ochlazovnou a sprchou. Ideální řešení pro domácí wellness a dokonalý odpočinek, kdy zapomenete na všechny starosti.

 

fotogalerie z realizace

Nechceme ve své sauně nudná a obyčejná černá kamna! Od prvního setkání s budoucími majiteli budoucí cedrové krásky jsme věděli, že tato realizace bude originální. Aby ne – bílá kamna EOS byla v naší nabídce již delší dobu, ale nikdo ještě nenašel odvahu si je objednat. Až nyní. A my jsme moc rádi, protože jemná elegance bílé barvy kamen sauně nesmírně sluší.

Abyste doma měli dokonalé a úplné wellness, stačí vám překvapivě malá plocha. Finská sauna a sprchový kout je dvojka, která vám poskytne vše, po čem toužíte: relaxaci, regeneraci a dodá spoustu energie a sil pro posílení vaší imunity.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI