Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Kombinovaná sauna & infrasauna Grand z cedru

Kombinovaná sauna & infrasauna Grand z cedru

LOKALITA: CZ • Otvice u Chomutova • rodinný dům

Takhle může vypadat spojení dvou saunových světů – všechny účinky klasické finské sauny a léčivé záření infrapaprsků. Saunujte se tak, jak máte zrovna chuť. Spěcháte a potřebujte se zbavit únavy? Zapněte infrazářiče. Mají okamžitý účinek a jejich blahodárné infrapaprsky proniknou hluboko do těla.

Použité materiály:

Venkovní obklad sauny je ze skandinávského smrku, pro vnitřní obklad byly použité soft palubky kanadského cedru, které mají přirozeně načervenalou barvu.

Výbava sauny:

Saunová kamna EOS Filius 6 kW a 3 infrazářiče Vitae jsou ovládány pomocí digitální externí regulace EOS Emotec D.

Hlavní výhody řešení:

Kromě vychytané saunové technologie má tato sauna barevně podsvícené opěrky zad. Lze si tak navolit barvu světla podle momentální nálady.

 

fotogalerie z realizace

Tohle může být sauna podle vašeho gusta. Pro maminku finská sauna, protože ráda relaxuje v horkém vzduchu. Pro tatínka infrasauna, protože mu stačí deset minut a nemá rád velké horko. A pro děti jak je zrovna napadne. Každý si vybere to své. Tahle sauna vás nebude omezovat.

Dvě sauny v jedné vám mohou poskytnout dvakrát tolik pozitivních účinků na organismus. A ovládání není vůbec složité, nemusíte se bát. Zvládne to i vaše babička (a jsme si jisti, že ona upřednostní infrasaunu).

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand

Koukněte na podobné realizace

Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI