Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná sauna Grand s obkladem z osiky a skleněnou stěnou

Vestavěná sauna Grand s obkladem z osiky a skleněnou stěnou

LOKALITA: CZ • Nové Město na Moravě • rodinný dům

Jako v ráji se v této sauně může cítit celá rodina. Dostatek prostoru, jednoduché ovládání a dvě výškové úrovně lavic poskytují dokonalé pohodlí pro malé i velké saunaře. A barevné osvětlení navodí tu správnou atmosféru.

Použité materiály:

Vnější i vnitřní obklad sauny je z osiky soft 16 mm, čelní stěna i dveře z čirého skla 8 mm s magnetickým zavíráním.

Výbava sauny:

Luxusní interiér, lavice, opěrky, podhlavník i rošt jsou vyrobeny z masivního dřeva abachi v kombinaci s červeným cedrem.

Hlavní výhody řešení:

Ovládání této sauny má na starosti regulace EOS Emotec D v bílém provedení, vytápění obstarávají kamna EOS Thermo tec 9 kW.

 

fotogalerie z realizace

Říká se, že barvy dokáží ovlivnit, jak se zrovna cítíme. Žlutá rozveseluje, modrá uklidňuje, oranžová pomáhá proti stresu, červená vám dodá energii. V této sauně si můžete naordinovat léčivé barvy, jaké budete chtít – barevné osvětlení totiž dokáže svítit v celém RGB spektru. A díky prosklené stěně i skleněným dveřím vám v této sauně rozhodně nehrozí pocit stísněnosti.

Nádherné a na dotek příjemné oblé linie hran lavic dokazují, že tato sauna je uzpůsobena odpočinku bez jakýchkoli kompromisů. Zážitek ze saunování prohloubí i možnost navolit si barvu světla podle vaší nálady. V této sauně se fantazii meze nekladou…

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI