Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Kombinované sauny > Kombinované sauny Grand > Kombinace finské sauny a infrasauny Grand

Kombinace finské sauny a infrasauny Grand

LOKALITA: CZ • Praha východ • rodinný dům

Kombinovaná sauna je to, když máte finskou saunu a infrasaunu v jedné jediné kabině. Je to fajn řešení. Jenže pokud máte dostatek prostoru můžete si pořídit dvě samostatné kabiny: jednu pro finskou saunu a druhou pro infrasaunu. Má to své výhody – vy budete v jednu chvíli relaxovat v infrasauně a zbytek rodiny ve finské sauně. Anebo obráceně, podle nálady…

Použité materiály:

Kombinace voňavého tmavého cedrového obkladu a světle medového vybavení z africké vrby abachi vypadá luxusně a přitom ohromně útulně.

Výbava sauny:

Finskou saunu vytápí EOS prémiové topidlo BI-O TEC s vyvíječem páry. Teplo v infrasauně vyzařují full-spektrální digitální zářiče Vitae s okamžitým startem.

Hlavní výhody řešení:

Stejný design obou saun postupně přechází do dřevěných obkladů místnosti. Sauny lze jednoduše ovládat pomocí nejmodernější dotykové regulace EMOTOUCH 3.

 

fotogalerie z realizace

Tohle domácí wellness byste poznali i se zavřenýma očima. Cedrové dřevo totiž vydává příjemnou vůni, která má díky velkému množství vonných silic zklidňující účinky. Cedr objímá a hladí. A zde ho najdete v obou saunách, vhodně jej doplňuje Hemloock na stěnách a stropě wellness místnosti. Finská sauna je vybavena BIO topidlem, takže si majitelé mohou každé saunování zpříjemnit aromaterapií. Infrasauna obsahuje 5 prémiových infrazářičů Vitae, které vás nenechají čekat – mají okamžitý start a plný výkon dosahují během jediné vteřiny.

Luxus není zlato a drahé kamení. Tyhle sauny vypadají na první pohled jako každá jiná, ale obsahují nejmodernější technologii, která své majitele doslova hýčká… O příjemnou relaxaci a odpočinek se zde stará například výkonný audio systém, LED RGB barevné podsvícení nebo přehledné ovládání sauny pomocí dotykové barevné obrazovky. Třešničkou na dortu pak jsou široko-spektrální infrazářiče Vitae, které produkují kompletní spektrum infrazáření.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI