Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Vestavěná kombinovaná sauna Native aneb dvě sauny v jedné

Vestavěná kombinovaná sauna Native aneb dvě sauny v jedné

LOKALITA: CZ • Mnichovo Hradiště • Rodinný dům

Mít dvě sauny místo jedné umožňuje řešení kombinované sauny. Když máte chuť, zapnete infrazářiče a využíváte výhody infrasauny – třeba na takové to rychlé domácí prohřátí těla. Když se vám zachce užít si teploty kolem 100 °C, zapnete saunová kamna a relaxujete ve finské sauně. Kdo jednou zkusil kombinovanou saunu, nechce už jinou!

Použité materiály:

Obklad stěn z masivního Hemlocku, cedrový dekor mezi lavicemi a na opěrkách zad.

Výbava sauny:

Standard sauny Native a navíc léčivé infrazářiče Vitae, které dosáhnou plného výkonu za 1 vteřinu, dotyková regulace infratouch, barevné podsvícení lavic.

Hlavní výhody řešení:

Na jednom místě jsme umožnili rychlé infrasaunování a relaxační finské saunování – to vše díky naší speciální technologii kombinované sauny.

 

fotogalerie z realizace

Nastavte si barvu světla podle nálady, kterou zrovna máte. A zapněte si saunové topidlo pro finskou saunu anebo nastartujte infrazářiče a saunujte se bez čekání – jsou totiž rozehřáté dříve, než si sednete. Dokonale vám infrazářením prohřejí tělo až do hloubky několika centimetrů. Protože dokáží vyzařovat celé infraspektrum, mají léčivé účinky.

Tohle všechno obyčejná sauna neumí. Ještě před pár lety nebylo něco takového myslitelné – mít infrasaunu a finskou saunu v jedné kabině má ale spoustu výhod. Chcete si je všechny zažít na vlastní kůži? Zajeďte do našeho saunového showroomu!

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI