Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Kombinovaná sauna Modus s infrazářiči a bio saunou

Kombinovaná sauna Modus s infrazářiči a bio saunou

LOKALITA: CZ • Náchod • Rodinný dům

Na první pohled to je obyčejná sauna. Na druhý pohled si všimnete, že obsahuje jak infrazářiče, tak saunová kamna. A na ten třetí si uvědomíte, že ani kamna nejsou obyčejná. Umožňují totiž v poslední době tak oblíbený bio provoz, který se vyznačuje nižší teplotou a vyšší vlhkostí v sauně. Jako bonus lze kamna využít i pro aromaterapii.

Použité materiály:

Obklad z masivního cedrového dřeva, celoskleněné dveře s kouřovým zabarvením. Tvarované podhlavníky Modus a pohodlné opěrky zad.

Výbava sauny:

Stropní LED osvětlení Colorium s možností volby barvy světla. Prostorově nenáročná saunová kamna BIO Filius, protože místa nebylo nazbyt.

Hlavní výhody řešení:

Říká se, že jedna biosauna je lepší než pět doktorů. A tato sauna se stiskem tlačítka promění v biosaunu, finskou saunu nebo v infrasaunu. Jak její majitel zrovna chce.

 

fotogalerie z realizace

Vzali jsme standardní finskou saunu Modus z naší nabídky a napěchovali ji nejmodernější technologií. A vyšla z toho sauna 4 v 1: finská sauna, infrasauna, bio sauna a aroma sauna. Na jednom půdorysu si tak klient se svojí rodinou užívají výhody i léčivé účinky hned čtyř různých druhů saun.

Tato realizace sauny Modus obsahuje vše, co si klient tak dlouho přál. Čisté linie účelného designu a promyšlené technologie pro maximální využití sauny ve 4 různých režimech. Tady si každý přijde na své.

Zjistěte více informací o této sauně

Atypická finská sauna Modus 24
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI