Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > 3 sauny v jedné: infrasauna, bio sauna a finská sauna. Kombinovaná sauna Modern.

3 sauny v jedné: infrasauna, bio sauna a finská sauna. Kombinovaná sauna Modern.

LOKALITA: CZ • Praha • Rodinný dům

Hledáte maximální sauny s maximálními užitnými vlastnostmi? Pak by vás mohly zajímat kombinované sauny, které v jediné kabině obsahují technologii přinejmenším dvou saun. A například tato realizace sauny Modern spojuje hned 3 sauny v jedinou. Ptáte se, jak je to možné?

Použité materiály:

Jeden z nejkrásnějších materiálů pro použití v saunách vdechl život této sauně Modern. Cedrové kazety na stěnách a cedrové špalíky na stropě dodávají této kabině punc jedinečnosti.

Výbava sauny:

Speciální saunová regulace umožňující provoz jednotlivých technologií: infrazářičů Vitae a saunového topidla s Bio provozem a výparníkem.

Hlavní výhody řešení:

Tato sauna je kombinací toho nejlepšího: cedrové dřevo opticky rozděluje kamenný obklad za kamny. Světelné pásky za opěrkami zad nasvěcují kabinu různými barvami.

 

fotogalerie z realizace

Odpoledne po práci infrasauna, večer s dětmi bio sauna a v sobotu ráno aroma sauna. Třeba levandulová nebo vonící čerstvou mátou. Tak snadno se dokáže stisknutím tlačítka proměnit tato kombinovaná sauna Modern. Léčivé záření infrazářičů Vitae proniká hluboko do podkoží, voňavá pára bio sauny pomáhá léčit vaše dýchací obtíže nebo astma. A všude kolem vás je cedrové dřevo. Není to krása?

Taková může být sauna, která je připravena pečovat o vaše nejbližší. Jako byste měli tři sauny vedle sebe. Přesto je kompaktní a nezabere ani kousek místa navíc. Vše se skrývá v její promyšlené technologii.

Zjistěte více informací o této sauně

Finská sauna Modern
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI