Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Kombinované sauny > Kombinované sauny Grand > Horký vzduch a infrazářiče v jedné kabině – kombinovaná sauna Grand

Horký vzduch a infrazářiče v jedné kabině – kombinovaná sauna Grand

LOKALITA: CZ • Kroměříž • rodinný dům

Přáli byste si finskou saunu a infrasaunu, ale prostor máte jen na jednu? Žádný problém. Dokážeme umístit do jedné sauny obě saunové technologie. Ovládání je tak snadné, že zapnout jednu ze saun a nastavit vhodnou teplotu zvládne i vaše babička, která zrovna přijela na návštěvu.

Použité materiály:

Interiér sauny je vyroben z masivního dřeva africké vrby abachi kombinovaného s cedrovým dřevem. Červený cedr je použitý i na přední a zadní hranu lavic.

Výbava sauny:

Zdrojem tepla finské sauny je topidlo Sentiotec 200E 8 kW, pro infrasaunu to jsou infrazářiče Vitae. Vše ovládá digitální externí regulace EOS Emotec D+IR.

Hlavní výhody řešení:

Sauna je plně vestavěná a její vnitřní rozměry jsou 238 x 117 centimetrů. Chytře a elegantně spojuje dva rozdílné saunové světy a dva druhy relaxace do jednoho prostoru.

 

fotogalerie z realizace

Pořídíme si infrasaunu? Nebo přeci jen raději finskou saunu? Tohle těžké rozhodování má řešení – kombinovaná sauna. Ta obsahuje jak klasická saunová kamna, tak infrazářiče. Když nechcete spěchat, zapněte infrasaunu. Infrazářiče Vitae mají během vteřiny plný výkon a jejich infrapaprsky obsahují všechny 3 složky infrazáření. Chcete si užít horko až 100 °C? Proměňte vaši kabinu pár kliknutími v tradiční finskou saunu!

Kombinovaná sauna umožňuje použití i obou technologií současně – je tedy možné nastavit finskou saunu na příjemných 70 °C a než se rozehřeje, nechte na sebe působit léčivé infrapaprsky.

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI