Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Komerční realizace > Atypické sauny v areálu plaveckého bazénu v Prachaticích

Atypické sauny v areálu plaveckého bazénu v Prachaticích

LOKALITA: CZ • Prachatice • Plavecký bazén

Náročná realizace několika atypických saun, které vybočují z naší designové řady. Takové zakázky jsou pro nás vždy vítanou výzvou. Výbavou jsou tyto sauny nejpodobnější našim modelům Native. Ale design, ten je u těchto saun naprosto originální. A krásný. Přesvědčte se!

Použité materiály:

Každá realizovaná sauna je jiná – vyznačují se nápaditou kombinací různých materiálů dřeva ve standardní povrchové úpravě a Thermo úpravou.

Výbava sauny:

Originalitu designu každé sauny podtrhují i pečlivě zvolené typy saunových kamen, která jsou doplněna solnými cihličkami a obkladem stěn z kamenných pásků.

Hlavní výhody řešení:

Tato realizace je naprosto unikátní – jak poměrně velkým rozsahem, tak náročností řešení, kdy se každá sauna vyráběla v atypu, podle klientem dodané dokumentace.

 

fotogalerie z realizace

Vytvořit dokonalý saunový svět v plaveckém areálu vlastně není složité – stačí vzít osvědčené saunové technologie a spojit je s umem našich truhlářů a zkušenostmi našich techniků. Vznikne tak několik atypických saun, které skvěle fungují, lidé se v nich cítí bezpečně a pohodlně a provozovateli nepřidělávají starosti s ekonomikou provozu nebo poruchovostí. A kdyby přeci jen něco zazlobilo, poskytujeme samozřejmě i kvalitní a rychlý servis. Sice nebývá potřeba, ale je dobré o tom vědět.

Design a technologie, které musí fungovat a sloužit. To je hlavní krédo této unikátní realizace. Unikátní není v technologiích, ale ve vzhledu, který koresponduje s designem ostatních částí plaveckého stadionu a který si dodal klient. My ho s potěšením realizovali, protože atypické sauny pro náš výrobní tým neznamenají žádný problém. Je to výzva, ale hladce si s ní poradíme.

Zjistěte více informací o této sauně

Domácí finská sauna Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI