Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Báječná a prosklená luxusní bio-sauna Native na zahradě

Báječná a prosklená luxusní bio-sauna Native na zahradě

LOKALITA: CZ • Unhošť • zahrada u RD

Stvořili jsme místo, kde lze bez námahy obnovit síly a načerpat ztracenou energii. Stačí otevřít dveře na zahradu a vejít do nádherné prosklené sauny. Kde čas plyne tak rychle, jak si zrovna přejete. Chcete tichou relaxaci o samotě nebo se s rodinou prohřát po zimní lyžovačce? Dáte přednost terapii horkou párou? Vše máte na dosah ruky. Na ideálním místě mezi domem a zahradou.

Použité materiály:

Zvenku i uvnitř je sauna obložena širokými palubkami z olše (STS profil). Na lavice i opěrky jsme použili dřevo africké vrby abachi, prosklené plochy jsou z čirého skla.

Výbava sauny:

Podsvícené opěrky zad, audio systém Dexon s Bluetooth konektivitou, prémiové topidlo EOS Bi-O Cubo s aktivním výparníkem, regulace EOS Econ H4 se 2 teplotními čidly.

Hlavní výhody řešení:

Sauna je řešena jako vestavba do prostoru pod pergolou a nachází se pár kroků od domu. Vznikla tak malá a příjemná wellness oáza mezi obývacím pokojem a zahradou.

 

fotogalerie z realizace

Luxusně vybavená sauna pod pergolou představovala malý technický oříšek, stejně jako velké prosklené plochy, ale už od prvních náčrtků jsme věděli, že výsledek bude stát za to. Klient vybral nádherné místo, kde paprsky slunce dokáží vykouzlit překrásnou atmosféru. A my se jen postarali o zbytek – pečlivě vyrobenou saunu Native s prověřenou a exkluzivní technologií německé společnosti EOS.

Když se venku začne pomalu stmívat, je tato venkovní sauna nejhezčí. Skleněné plochy vytváří lesklé odrazy zapadajícího slunce, které vhodně doplňuje barevné osvětlení uvnitř sauny. Jenže toto není obyčejná finská sauna. Takže stačí pár ťuknutí na display ovladače a z finské sauny je rázem bio-sauna. Anebo bylinková aroma-sauna. Jak si zrovna zamanete. Vy jste tu šéf. Tady máte vše na povel, tohle je váš vlastní ráj.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI