Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna s prosklenými stěnami. Když chcete být blízko přírodě.

Venkovní sauna s prosklenými stěnami. Když chcete být blízko přírodě.

LOKALITA: CZ • Sedlčany • terasa u rodinného domu

Byl to ten nejlepší nápad. Nádherná a pečlivě udržovaná zahrada si zaslouží, abyste ji ze své venkovní sauny mohli pozorovat nejen malým okénkem, jak tomu často bývá, ale celou prosklenou stěnou. Proto je tato sauna s přírodou ve vaší zahradě dokonale propojená. Jako žádná jiná. Ten pocit při saunování bychom vám přáli zažít. Je to nádhera!

Použité materiály:

Stěny této mimořádné sauny jsou obložené luxusním dřevem Hemlock, celé dvě strany jsou celoprosklené bezpečnostním izolačním sklem.

Výbava sauny:

Standardní výbava venkovní sauny Native a navíc prosklená čelní a boční stěna, topidlo Cubo, a RGB barevné LED podsvícení zadní hrany lavice.

Hlavní výhody řešení:

Chci sledovat proměny své zahrady během saunování. Po celý rok. V zimě, v létě. Chci být tak blízko přírodě, jak je to jen možné. A my to vše splnili. Protože umíme stavět dokonalé sauny.

 

fotogalerie z realizace

Když je luxus standardem. Jen co jsme saunu dokončili jsme vyfotili tyto obrázky. Nedosahují skutečné krásy této sauny, ale snad vám ji alespoň trochu přiblíží. Díky tomu, že je sauna součástí terasy, je velmi dobře přístupná a je opravdu mimořádně krásná.

Když se saunujete v této sauně, máte pocit, že máte celou zahradu na dosah ruky. Jste uprostřed přírody, jste její součástí. Ten pocit můžete zažít jen ve venkovní sauně. Žádná sauna někde v koupelně vám neposkytne tolik intenzivních zážitků. Saunování venku ničím nenahradíte.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI