ad-dotazy.gif

Jaké byly Dny otevřených dveří a jaké nové sauny jsme představili?

Děkujeme všem návštěvníkům a zájemcům o sauny a infrasauny, kteří s námi strávili páteční odpoledne a sobotu během Dnů otevřených dveří našeho showroomu. Snad i díky skvělému počasí byla účast hojná a my věříme, že si to u nás všichni návštěvníci užili. Pro ty z vás, kdo jste se nemohli zúčastnit, přinášíme reportáž o tom, co vše bylo k vidění + představíme si novou infrasaunu a saunu, které si během těchto dnů užily svoji premiéru.

detaily

Dny otevřených dveří: dokonalé sauny a infrasauny + extra SLEVY a občerstvení!

Vybrat si dokonalou saunu, která bude vyhovovat požadavkům všech členům vaší rodiny, není úplně jednoduchá věc. Přemýšleli jsme, jak bychom vám mohli usnadnit výběr vaší vysněné sauny. Třeba tím, když si budete moci prohlédnout na jednom místě 6 různých saun, 3 infrasauny a k tomu ještě kombinovanou saunu? Všechny roztopené a připravené k saunování? Stačí otevřít dveře…

detaily

Sauna a ženy: saunování tělu i duši pomáhá, ale pozor na vlasy!

Že má finská sauna léčivé účiny už víme a mnohokrát to potvrdily i výzkumy vědců a lékařů. Saunováním se regeneruje a čistí pleť, uleví se unaveným svalům, zlepší se dýchací obtíže a zbavíme se studených nohou. Dokonce sauna účinně pomáhá i při hubnutí. Ale co sauna z hlediska ženy a její krásy?

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  3 výzvy pro každého milovníka kvalitního saunování

3 výzvy pro každého milovníka kvalitního saunování

21. září 2015

Vylijte si na hlavu kýbl s vodou, polibte neznámého člověka nebo každý den napište na sociální sítě tři věci, které vám udělaly radost. Různými výzvami se internet v poslední době jenom hemží a my nemůžeme zůstat pozadu!

Pátrali jsme po internetu a našli pouze jedinou výzvu, která se týká saunování. Dali jsme proto hlavy dohromady a vymysleli další dvě. Jednu z nich přitom uvádíme spíše jako odstrašující příklad.

Výzva č. 1: měsíc plný saunování

Výzva, kterou jsme našli na internetu, slouží k celkovému zlepšení zdraví. Spočívá totiž v pravidelném a intenzivním chození do sauny. Po dobu 30 dní byste měli pětkrát týdně strávit v sauně 45 minut.

Taková intenzivní kúra vás sice připraví na zimní měsíce a chřipkové epidemie, nic se ale nemá přehánět. Úplně postačí, když do sauny budete chodit dvakrát týdně, za to ale déle než jeden měsíc.

Výzva č. 2: stavba domácí sauny není výzva, ale hazard se zdravím

Zájemci o pravidelné saunování často vnímají jako výzvu stavbu sauny svépomocí. Finská sauna se těmto kutilům zdá jako kombinace pár prken a kamen, ve skutečnosti je však stavba sauny mnohem složitější.

Do této výzvy se proto raději nepouštějte a stavbu nechte na profesionálech. Budete tak mít jistotu, že vám nová sauna nespadne na hlavu nebo že se vznítí izolace z nevhodného materiálu.

Výzva č. 3: navrhněte si vlastní saunu

Domácí sauny ale mají oproti veřejným řadu výhod. Při pravidelném saunování ušetříte a máte jistotu absolutního soukromí. Do sauny také můžete zajít třeba uprostřed noci, když nemůžete usnout.

V čem tedy spočívá poslední výzva? Navrhněte si vlastní saunu! U všech modelů v naší nabídce si můžete zvolit velikost, vnější obložení a vnitřní výbavu. Vaše sauna tak může mít třeba kamennou stěnu, hvězdné nebe, MP3 přehrávač a mnoho dalších vychytávek.

Sauna na míru je výzva, kterou doporučujeme každému opravdovému milovníkovi saunování. Pokud si na vlastní návrh netroufáte, nic se neděje - nabízíme i sauny na klíč. Inspirujte se na našem webu!

zpět

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.