ad-dotazy.gif

AKCE: Prodej výstavního vzorku luxusní sauny FUTURE

Luxusní saunová kabina FUTURE s vnitřním obkladem z dýhovaných desek ROHOL. Nepoužívaná! Výstavní kus.

detaily

Limitovaná nabídka infrakabin se zářiči VITAE !!!

Připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku 2ks infrakabin ISV 2, rozměr cca 1200x1100mm s vodorovným obkladem z HEMLOCKU a 1ks s vodorovným obkladem ze skandinávského smrku. Cena smrkové infrakabiny je 79.000,- Kč a infrakabiny z HEMLOCKU je 99.000,- Kč bez DPH. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

detaily

Proč uvažovat o vestavěné sauně a 4 příklady stavby atypické sauny na míru

Když přemýšlíte o tom, že si domů pořídíte saunu, měli byste vědět, že máte dvě základní možnosti. Buď se vám svými rozměry do plánovaného prostoru přesně hodí nějaká typová sauna, nebo zvolíte saunu na míru. Její největší výhodou je, že její velikost a výbavu si vyberete dle preferencí a peněženky.

detaily
Saunasystem   »  Novinky   »  3 výzvy pro každého milovníka kvalitního saunování

3 výzvy pro každého milovníka kvalitního saunování

21. září 2015

Vylijte si na hlavu kýbl s vodou, polibte neznámého člověka nebo každý den napište na sociální sítě tři věci, které vám udělaly radost. Různými výzvami se internet v poslední době jenom hemží a my nemůžeme zůstat pozadu!

Pátrali jsme po internetu a našli pouze jedinou výzvu, která se týká saunování. Dali jsme proto hlavy dohromady a vymysleli další dvě. Jednu z nich přitom uvádíme spíše jako odstrašující příklad.

Výzva č. 1: měsíc plný saunování

Výzva, kterou jsme našli na internetu, slouží k celkovému zlepšení zdraví. Spočívá totiž v pravidelném a intenzivním chození do sauny. Po dobu 30 dní byste měli pětkrát týdně strávit v sauně 45 minut.

Taková intenzivní kúra vás sice připraví na zimní měsíce a chřipkové epidemie, nic se ale nemá přehánět. Úplně postačí, když do sauny budete chodit dvakrát týdně, za to ale déle než jeden měsíc.

Výzva č. 2: stavba domácí sauny není výzva, ale hazard se zdravím

Zájemci o pravidelné saunování často vnímají jako výzvu stavbu sauny svépomocí. Finská sauna se těmto kutilům zdá jako kombinace pár prken a kamen, ve skutečnosti je však stavba sauny mnohem složitější.

Do této výzvy se proto raději nepouštějte a stavbu nechte na profesionálech. Budete tak mít jistotu, že vám nová sauna nespadne na hlavu nebo že se vznítí izolace z nevhodného materiálu.

Výzva č. 3: navrhněte si vlastní saunu

Domácí sauny ale mají oproti veřejným řadu výhod. Při pravidelném saunování ušetříte a máte jistotu absolutního soukromí. Do sauny také můžete zajít třeba uprostřed noci, když nemůžete usnout.

V čem tedy spočívá poslední výzva? Navrhněte si vlastní saunu! U všech modelů v naší nabídce si můžete zvolit velikost, vnější obložení a vnitřní výbavu. Vaše sauna tak může mít třeba kamennou stěnu, hvězdné nebe, MP3 přehrávač a mnoho dalších vychytávek.

Sauna na míru je výzva, kterou doporučujeme každému opravdovému milovníkovi saunování. Pokud si na vlastní návrh netroufáte, nic se neděje - nabízíme i sauny na klíč. Inspirujte se na našem webu!

zpět

Naše webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies.
Používáním tohoto webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace.