Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna na terase bytového domu

Venkovní sauna na terase bytového domu

LOKALITA: CZ • Jihočeský kraj • Terasa bytového domu

Tato venkovní sauna nabízí svým majitelům vše, co si vysnili. Komfort, prostor, jednoduché ovládání a velké prosklené plochy, skrz které se mohou kochat okolím. Saunování při západech slunce se stává zážitkem, který se nikdy neomrzí.

Použité materiály:

Bohaté prosklení z bezpečnostního kaleného skla, vnitřní obklad ze dřeva drásané Thermo Olše.

Výbava sauny:

Standardní výbava modelu Native, elegantní interiér, značkové topidlo EOS Thermat s digitálním regulátorem EOS Econ D4.

Hlavní výhody řešení:

Velkorysé prosklení umožňuje ničím nerušený pohled na okolí. Jednoduchý a elegantní design sauny, který nikdy nezestárne.

 

fotogalerie z realizace

Jsou případy, a toto je jeden z nich, kdy není jiné cesty, než naučit saunu létat. Jinak totiž saunu, která váží stovky kilogramů, na střechu 6ti patrového domu dostat nejde. Samozřejmě, že jsme kabinu sauny na takový zážitek dobře připravili – pečlivě jsme ji zabalili, naložili na podvalník a domluvili si jeřáb s extra dlouhým ramenem. Díky dobrému plánu vše dopadlo na jedničku a nyní si může majitel této prosklené krásky užívat relaxaci na terase svého bytu.

Sauna, ze které budete mít radost vy, vaše děti i vaši rodiče. Proto zde nechybí přehledné ovládání, pomocí kterého zvládne ovládat saunu kdokoli z rodiny. A díky skvělému umístění na terase s překrásným výhledem do okolí se vám večer po saunování ani nebude chtít zpátky domů.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní sauny
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI