Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Plně vestavěná finská sauna Grand z abachi a cedru

Plně vestavěná finská sauna Grand z abachi a cedru

LOKALITA: CZ • Praha • rodinný dům

Naše prémiová sauna Grand se vyznačuje širokou variabilitou, velkorysým použitím kvalitního cedrového dřeva a extra pohodlnými oblými lavicemi. V této realizaci se jedná o saunu, jak my říkáme, ode zdi ke zdi. Sauna v takovém případě vyplní celou část místnosti, čímž ještě více vynikne její design. A vypadá skvěle, co říkáte?

Použité materiály:

Vnější i vnitřní obložení sauny je z červeného masivního cedrového dřeva, varianta mix 8 odstínů. Lavice jsou ze dřeva africké vrby abachi kombinované s cedrem. Prosklení dveří je v barvě bronz.

Výbava sauny:

Prémiová německá saunová kamna EOS Thermo TEC o výkonu 9 kW se saunovými kameny a možností polévání, digitální saunová regulace EOS Emostyle D v bílé barvě a dotykovou obrazovkou.

Hlavní výhody řešení:

Nadstandardní výbavou této sauny je solný panel s LED podsvícením o velikosti 155 x 44 centimetrů. Nejenže skvěle vypadá, ale díky přítomosti soli je v sauně přirozenější klima a lépe se dýchá.

 

fotogalerie z realizace

Už ve standardní výbavě našim saunám Grand nic nechybí. V této realizaci vás určitě na první pohled zaujme solný panel z cihliček pravé himalájské soli anebo snadno přehlédnete závěsnou misku na saunových kamnech. Ta je však stejně důležitá. Stačí do ní nalít trochu vody a nakapat vonné esence – sauna je během chvíle plná oblíbené vůně. Tu si můžete podle nálady měnit – výběr saunových esencí je dnes ohromný. A v kombinaci s přirozenou vůní soli ve vzduchu vaši milovanou saunu poznáte i poslepu.

Rozměry sauny dávají tušit, že zde se nebude majitel saunovat sám – šířka 280 a hloubka 200 centimetrů umožňují saunování všech členů rodiny. Stačí za sebou zavřít celoskleněné dveře, které jemně zacvaknou do magnetického bezpečnostního zámku, vybrat si oblíbené místo vsedě nebo vleže a plně si užívat léčivý horký vzduch a blahodárné ticho…

Zjistěte více informací o této sauně

Vestavěná finská sauna Grand
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI