Menu
Co potřebujete najít?
Úvod > Reference > Privátní realizace > Venkovní sauna na terase s výhledem do okolí

Venkovní sauna na terase s výhledem do okolí

LOKALITA: CZ • Horní Počernice • terasa rodinného domu

Zatímco běžné venkovní sauny nabízí jen několik typových řešení, naše Native je jiná. Díky promyšlené konstrukci ji můžeme klientům upravit přesně podle jejich představ. Široká variabilita je velké plus této venkovní sauny. Velké prosklené plochy nebo rohové dveře nepředstavují problém… stejně jako u této realizace.

Použité materiály:

Prosklené plochy z čirého bezpečnostního skla, lavice z abachi, skandinávský smrk uvnitř a sibiřský modřín na venkovním obkladu.

Výbava sauny:

Saunu vytápí elektrická kamna Sawotec, k ovládání všech funkcí slouží digitální externí regulace EOS Econ D4.

Hlavní výhody řešení:

Tato kompaktní sauna vypadá větší, než je ve skutečnosti. Rozměry 230 x 130 centimetrů stačí k pohodlnému saunování 1 až 2 osob.

 

fotogalerie z realizace

Možná vám prosklená venkovní sauna nepřipadá jako dobrý nápad, ale zdání klame. Tato terasa je až ve druhém patře a před zvědavými zraky je skrytá vysokým okrajem. A protože je z ní krásný výhled do okolí, bylo by škoda se o něj připravit dřevěnými stěnami nějaké typizované sauny. Sledovat z příjemně vyhřáté sauny okolní přírodu přináší k relaxaci spoustu dalších zážitků. Zvláště, když lze saunování zpříjemnit barevnými LED světly za opěrkami a kvalitním audio systémem Sentiotec.

Venkovní sauna bez možnosti velkorysého výhledu by majitelům přinášela jen poloviční zábavu. Teplotní ztráty skleněných ploch jsou sice větší než kdyby byla stěna dřevěná, ale topidlo je dostatečně dimenzované. A do dřevěných stěn jsme přidali extra porci izolace navíc. Takže se sauna vyhřeje i v těch největších mrazech.

Zjistěte více informací o této sauně

Venkovní finské sauny Native
Chcete podobné řešení?
Domluvte si konzultaci nebo se nás na cokoli zeptejte.
Co nejdříve se vám ozveme zpátky!

  Proč potřebujeme vaše telefonní číslo?
  Protože většina poptávek nemusí obsahovat všechny údaje, které potřebujeme ke správnému vyhodnocení dané situace. Díky tomu, že budeme znát váš telefon, můžeme vaši poptávku telefonicky upřesnit, případně doporučit jiný produkt z naší nabídky, který pro vás bude vhodnější.
  Vaše údaje jsou u nás v bezpečí a nikdy je nikomu neposkytneme.
  x
  Vybíráte saunu?

  Pomůžeme vám
  s výběrem
  vaší nové sauny.

  Chcete poradit?
  Poslat kalkulaci?

  ANO, CHCI